Rajoninis mokinių kūrybinių darbų konkursas

Siųsti Versija spausdinimui

Kiekvienas kraštas didžiuojasi garsiausiais, labiausiai nusipelniusiais savo žemiečiais. Kažin ar kas suabejos, kad garsiausias Raseinių žemės sūnus yra Jonas Mačiulis, į lietuvių literatūros istoriją įėjęs Maironio pseudonimu. Šiai asmenybei ir buvo skirtas rajoninis mokinių kūrybinių darbų konkursas „Maironio takais“.
Buvo kviečiami dalyvauti 6–18 metų mokiniai. Jie buvo skatinami domėtis Maironio asmenybe, gyvenimu bei kūryba. Konkurse dalyvavo mokiniai iš Ariogalos gimnazijos, Raseinių meno mokyklos Ariogalos filialo, Šaltinio progimnazijos, Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos bei Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos.
Diplomais ir prizais 6–10 metų amžiaus grupėje apdovanotos Adelė Maslauskaitė (I vieta, Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla), Goda Mockutė (II vieta, Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla) ir Margarita Griciūtė (III vieta, Kultūros centro dailės studija).
11–14 metų amžiaus grupėje apdovanotos Evelina Stanevičiūtė (III vieta, Ariogalos gimnazija), Ugnė Klasauskaitė (II vieta, Raseinių meno mokyklos Ariogalos filialas) ir Indrė Griciūtė (III vieta, Kultūros centro dailės studija).
15–18 metų amžiaus grupėje apdovanotos Ariogalos gimnazijos mokinės Klaudija Petrauskaitė (I vieta), Skaistė Žičkytė (II vieta) ir Ugnė Bilvinaitė (III vieta).
Padėkas už kūrybiškumą gavo Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos mokiniai Adrijus Stoškus ir Ugnė Armonaitė.
Raseinių rajono kultūros centro padėkomis apdovanotos Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos mokytojos Rita Goleckienė ir Gražina Šimkevičienė, Meno mokyklos Ariogalos filialo ir Ariogalos gimnazijos mokytoja Lijana Raginskienė, Kultūros centro dailės studijos vadovė Dalia Rapalytė.
Džiaugiamės, kad ir pandemijos laikotarpiu vaikai kuria ir dalyvauja piešinių konkursuose. Tai prasminga vei

Komentarų nėra