RASAI aidia s?kmingai

Versija spausdinimui

RKL pirmenyb?se s?kmingai aidia komanda RASAI. Penktadienio rungtyn?s ivykoje su Klaip?dos LCC komanda i pradi? klost?si gana sunkiai. Pirmoje j? pus?je eimininkai vis pirmavo keli? tak? skirtumu. Po ilgosios pertraukos RASAI sustiprino gynyb?, sureng? kelet? greit? atak? ir rezultatas pakrypo j? naudai. Atkaklios rungtyn?s laim?tos 94:89 (16:19, 30:30, 25:20, 23:20). Prie pergal?s ypa? prisid?jo Valdemaras Savostjanovas (33 takai, 15 atkovot? kamuoli?), Gediminas Butkus (12 tak?, 10 rezultatyvi? perdavim?) ir Erikas Kaupaitis (13 tak?).

etadien? atvyko Teli? komanda. Su ja RASAI tur?jo atskir? s?skait? tai vienintel? komanda, kuri pernai ketvirtfinalyje i Raseini? isive? pergal? ir ukirto keli? RASAI pelnyti medalius.

Rungtyn?s prasid?jo nervingai, pirmaujanti komanda keit?si beveik po kiekvienos atakos. Telikiai prie RASAI lyder? V. Savostjanov? dvigubino gynyb?, pad?davo vienas kitam. Pirmas k?linys pralaim?tas 23:24. Per pertrauk?l? treneris Albertas Vilimas pakoregavo komandos aidim?. Antras k?linys prasid?jo ypa? aktyvia RASAI gynyba, per j? Teli? komanda peln? tik 8 takus. Tre?iame k?linyje i taktika labai pasiteisino, skirtumas toliau augo m?siki? naudai. Nesulaikomi buvo Karolis Gu?ikas, E. Kaupaitis. Jie siunt? vien? po kito kamuolius ? varov? krep?, o G. Butkus kamuolio varymu bei perdavimais st?m? ? nevilt?.

Atsirevanuoti tikrai pavyko 93:66 (23:24, 22:8, 27:13, 21:21).

Rezultatyviausiai aid? K. Gu?ikas (23 takai, 12 atkovot? kamuoli?), E. Kaupaitis (21 takas, 11 atkovot? kamuoli?), M. Krasinskas (14 tak?, 6 atkovoti kamuoliai) ir V. Savostjanovas (12 tak?).

Po ios pergal?s RASAI dalinasi pirmatre?ia vieta su Taurag?s KC ir Druskinink? Citus komandomis.