Raseiniai nusidažė įvairiomis spalvomis

Siųsti Versija spausdinimui

Rugpjūčio 14 dieną, šeštadienį, Raseinių rajono jaunimo reikalų taryba kartu su Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos Atviro jaunimo centru organizavo kasmetinį, jau tradicija tapusį renginį – bėgimą „Išsitaškyk spalvom 2021“. Rūpintis savo sveikata, užsiimti aktyvia, judėti priverčiančia veikla yra be galo svarbu, tačiau kai tuo užsiimi ne vienas ir ne tik namuose ar sporto salėje, o gryname ore neįprastoje aplinkoje, šis užsiėmimas tampa dar įdomesnis.
Džiaugiamės turėję galimybę ir šiemet Raseinių mieste organizuoti šį bėgimą, įtraukti jaunimą į savanorių ir organizatorių komandas ir visus, net 184 paties įvairiausio amžiaus bėgimo dalyvius, kurie atėjo, sudalyvavo ir sėkmingai įveikė pasirinktą trasą (mažoji – 800 m, didžioji – 3,3 km ilgio). Bėgikai trasose buvo apmėtomi spalvotais milteliais, o lydimi muzikos ir sekdami nuorodas visi pasiekė finišą, kur jų laukė atminimo medaliai ir spalvotų putų šou.
Šiais metais per bėgimą dalyviai buvo stebimi ir atrenkami nominacijų prizams, kuriuos įsteigė Raseinių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, gauti. Apdovanojimus gavo jauniausias ir vyriausias dalyviai, spalvočiausias bėgikas ir kt.
Nuoširdžiai dėkojame visiems už dalyvavimą, savanoriams, organizatoriams ir jaunimo reikalų koordinatorei Vaidai Tunaitienei – už nuotaikingą, daug šypsenų sukėlusią ir Raseinių gatves įvairiausiomis spalvomis nudažiusią dieną. Taip pat labai dėkojame renginio globėjai Raseinių rajono savivaldybei ir rėmėjams Raseinių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biurui, asociacijai „Ariogalos tauras“, Dariui Griciui, UAB „Raseinių komunalinės paslaugos“, be jų ši nuostabi šventė nebūtų įvykusi.

Augustė
Mižutavičiūtė,
Raseinių
rajono švietimo
pagalbos tarnybos Atviro jaunimo centro savanorė

Komentarų nėra