Raseiniškiai – jaunimo vasaros akademijoje

Siųsti Versija spausdinimui

Birželio 8–10 dienomis 9 jaunuoliai iš Raseinių – Eva, Barbora, Skaistė, Kamilė S., Kamilė D., Armandas, Renaldas, Tadas, Tajus kartu su Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos Atviro jaunimo centro (toliau – Raseinių AJC) darbuotojais Audra ir Renatu vykome į Jaunimo vasaros akademiją Palangoje.
Trijų dienų stovyklą organizavo Palangos kultūros ir jaunimo centras, o mūsų rajono atstovams galimybę dalyvauti suteikė Raseinių rajono savivaldybė, Jaunimo reikalų taryba ir Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnyba.
Stovykloje kartu su kolegomis iš kitų rajonų aktyviai diskutavome apie jaunimo karjeros galimybes, jaunimo politiką, dabartį ir perspektyvas. Diskusiją kuravo atstovai iš nevyriausybinės organizacijos, jaunimo reikalų agentūros. Stovyklos metu vyko mokymai „Kuo nori / gali būti“, „Pirmosios pagalbos mokymai“, „Dailė kaip savęs pažinimas“, „Laisvų nuo neapykantos bendruomenių kūrimas Lietuvoje“, „International cooperation sol, ving youth related issues“, „Migracija XXI amžiuje“, „Forumo dirbtuvės“ ir daug kitų užsiėmimų – edukacijos, veiklų mugės, dirbtuvėlės.
Dienas leidome ne tik rimtai susikaupę, bet ir užmezgėme naujų pažinčių su kitų rajonų jaunuoliais, varžėmės orientacinėse varžybose, darėmės fotosesiją, turėjome laiko atsipalaiduoti, pamedituoti žvelgdami į gamtos grožį, įsiklausydami į jūros ošimą, lyg viena šeima prie laužo kalbėtis, dainuoti, šokti.
Klausėmės gyvo garso grupės „303 kabinetas“, Palangos koncertų salėje mūsų ausis glostė Leono Somovo ir Diletos duetas. Po kiekvienos darbingos dienos mūsų laukė diskoteka.
Grįžome pasipildę savo žinių bagažą, su naujomis pažintimis ir geromis emocijomis. Sakome ačiū Raseinių rajono savivaldybei, Jaunimo reikalų tarybai ir Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybai už galimybę įgauti naujos patirties, malonių įspūdžių.

Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos Atviro jaunimo centro savanorės

Komentarų nėra