Raseiniškių pasitikėjimą pelniusi unija paslaugas teikia ir Kauno regionui

Siųsti Versija spausdinimui


Ilgametę darbo su klientais patirtį sukaupusi Raseinių kredito unija teikia kreditavimo, indėlių kaupimo ir kasdienes finansines paslaugas. Puoselėdama bendradarbiavimo ir ilgalaikių santykių kūrimo idėją, unija plečia savo veiklos teritoriją Kauno kryptimi. Ir toliau Raseinių padalinyje savo klientus aptarnausianti unija veiklos plėtra siekia būti arčiau klientų ir taip suteikti jiems daugiau galimybių.

TIKSLAS – AKTYVIAI DIRBTI RASEINIUOSE, PLEČIANTIS KAUNO LINK
Raseinių kredito unijos visuotinis narių susirinkimas priėmė sprendimą, kuriuo numatoma vykdomos veiklos teritorijos plėtra. Remiantis šiuo sprendimu, unijos centrinė būstinė iš Raseinių perkelta į Kauno skyriaus patalpas (Verslo g. 6, Kumpių k., Kauno r. sav.). Tai leidžia išplėsti veiklos teritoriją ir teikti finansines paslaugas tų regionų gyventojams, kuriems iki šiol Raseinių kredito unija buvo nepasiekiama.
Esamų klientų ypač vertinama už teikiamų paslaugų prieinamumą, greitį, patogumą ir saugumą unija ir toliau aktyviai dirbs su Raseinių rajono klientais. Jie bus aptarnaujami unijos darbo valandomis klientų aptarnavimo skyriuje Raseiniuose (Maironio g. 10). Įkūrusi buveinę Kauno skyriaus patalpose, Raseinių kredito unija jose teiks finansines konsultacijas visiems iš anksto užsiregistravusiems asmenims.
DIDINAMAS FINANSINIŲ PASLAUGŲ PATRAUKLUMAS
Veiklos teritoriją išplėtusi unija suteikia klientams galimybę rinktis iš didesnio skaičiaus finansines paslaugas teikiančių įstaigų, kurios, siekdamos prisitaikyti prie pasikeitusios finansų rinkos, privalės įvertinti savo teikiamų paslaugų patrauklumą.
„Jau anksčiau buvome pastebėję Kauno regiono susidomėjimą Raseinių kredito unijos teikiamomis paslaugomis. Išplėtę veiklos ribas, galime savo paslaugas pasiūlyti Kauno miesto ir Jonavos, Kaišiadorių, Prienų, Kazlų Rūdos ir Šakių rajonų gyventojams. Jiems iki šiol buvome nepasiekiami. Labai svarbu klientui, norinčiam surasti patrauklų finansinį partnerį, suteikti kuo daugiau galimybių tai padaryti“, – teigia Raseinių kredito unijos administracijos vadovė Birutė Žiūraitienė, komentuodama siekį plėstis.
KLIENTAMS SIŪLOMAS PLATUS FINANSINIŲ PASLAUGŲ SPEKTRAS
Raseinių kredito unija nuolat aktyviai bendradarbiauja su Žemės ūkio paskolų garantijų fondu (ŽŪPGF) ir teikia apyvartinius bei investicinius kreditus žmonėms, vykdantiems žemės ūkio veiklą, užsiimantiems žuvininkystės produktų gamyba, perdirbimu ir prekyba. Unija teikia paskolas pagal ŽŪPGF finansines priemones, skirtas ūkio subjektams COVID-19 sukeltiems pandemijos padariniams mažinti. Iki birželio 30-osios suteiktoms lengvatinėms paskoloms ŽŪPGF kompensuoja 100 procentų palūkanų, o nuo liepos 1-osios – 80 procentų.

Privatiems klientams teikiamos ilgalaikės būsto paskolos, skirtos būstams įsigyti ar jiems atnaujinti, ir vartojimo kreditai, skirti vartojimo poreikiams tenkinti, iki 14 500 eurų. Unija teikia paskolas pirmąjį būstą įsigyjančioms jaunoms šeimoms su valstybės paskata.
Verslo klientams unijoje teikiami apyvartiniai ir investiciniai kreditai, skirti įmonių plėtrai, investiciniams projektams finansuoti, naujai įrangai įsigyti, gamybiniams pastatams pirkti ar jiems modernizuoti. Siekdama padėti klientams susikurti finansinį pagrindą, Raseinių kredito unija teikia taupymo paslaugas – galimybę atidaryti terminuotų ir taupomųjų (vaiko indėlis, tikslinis taupomasis indėlis, taupomasis indėlis) indėlių sąskaitas.

RASEINIŲ KREDITO UNIJOS PASLAUGOS TEIKIAMOS 10- YJE LIETUVOS REGIONŲ
Raseinių kredito unija teikia paskolas privatiems, verslo ir žemės ūkio veiklą vykdantiems klientams, priima terminuotus indėlius ir suteikia kasdienes finansines paslaugas. Unija aptarnauja klientus, kurie gyvena, dirba ar mokosi Raseinių r. sav, Kauno m. sav., Kauno r. sav, Kėdainių r. sav., Jurbarko r. sav., Jonavos r. sav., Kaišiadorių r. sav., Prienų r. sav., Kazlų Rūdos r. sav. ir Šakių r. sav. Daugiau informacijos: https://www.raseiniukreditounija.lt/

3 Komentarai

 1. IGmBQgdotulsOK

  2021-06-23 20:29

  FQuZOthbC

 2. EdPFivRY

  2021-06-24 17:38

  RkgamDsVI

 3. oHfWAkNZI

  2021-06-24 22:37

  CEuhspexUbwGc