Raseinių centre želia usnys

Siųsti Versija spausdinimui

Albinas STAKAUSKAS

Į redakciją kreipėsi Raseinių miesto gyventoja ir skundėsi, kad jos sklypo kaimynystėje (Dariaus ir Girėno g. 54) plyti visiškai neprižiūrima teritorija – želia usnys, į kaimynų žemes plinta daugiametės dirvų piktžolės. Metai iš metų jos niekas netvarko, o valdžios atstovai dėl to nesuka galvos. „Nupjautų vieną kartą per vasarą ar bent piktžoles nupurkštų. Jau aštunti metai, kaip niekas nepjauna. Viduryje miesto toks piktžolynas. Čia pat – gimnazija. Vaikai laksto. Tą namelį nuomojasi, bet nuomininkams žemė nerūpi, o savininkas jos nepri-žiūri“, – bėdojo kaimynystėje gyvenanti A. Andriukaitienė atvykusiam į vietą korespondentui.
Išties, kaip sakoma, faktai bylojo patys už save – kiemas truputį aptvarkytas, bet visas likęs sklypas už ūkinių pastatų apaugęs įvairiausiomis žolėmis. Usnys čia karaliauja ir skleidžia pūkelius į gretimas teritorijas.
„Alio, Raseiniai“ kreipėsi į miesto seniūną Joną Elzbergą, kuris paaiškino situaciją: „Šios sodybos savininkas gyvena Kaune. Jam išsiuntėme įspėjimą. Jei jis nesusitvarkys, tada kreipsimės į Raseinių žemėtvarkos skyrių. Mes pagal Administracinę teisę, šiuo atveju, negalime skirti nuobaudos. Labai gaila, bet tokių teritorijų dar yra mūsų mieste.“

Komentarų nėra