Raseinių garbės piliečio vardas oficialiai suteiktas šalies patriotui a. a. Antanui Vizbarui

Siųsti Versija spausdinimui

Rugsėjo 18-ąją tradicinėje miesto šventėje iškilmingos ceremonijos metu Raseinių garbės piliečio vardas oficialiai suteiktas tradicinio sąskrydžio „Su Lietuva širdy“ iniciatoriui, šalies patriotui, aktyviai kovojusiam už Lietuvos laisvę ir prisidėjusiam prie istorinės atminties įamžinimo a. a. Antanui Vizbarui.
Įteikti Garbės piliečio vardo regalijas buvo pakviestas Raseinių rajono savivaldybės meras Andrius Bautronis, apdovanojimą priėmė gerbiamo A. Vizbaro dukra Justina ir sūnus Darius.
„Jis turėjo tiek svajonių ir tikslų, kuriuos dar norėjo įgyvendinti… Vis dėlto džiugu, kad jo praeities darbai apie jį primena. Dėkojame Raseinių rajono savivaldybei ir visiems rajono gyventojams už mūsų tėčiui suteiktą Garbės piliečio vardą. Tegul išsipildo jo svajonė, kad laisvės ugnis ateities kartoms niekada neužgestų“, – tardama žodį sakė A. Vizbaro dukra Justina.
Raseinių garbės piliečio vardas – aukščiausias įvertinimas, kurį kraštiečiai gali inicijuoti, o rajono Taryba suteikti asmenybėms už Raseinių kraštui ir Lietuvai reikšmingus darbus.
Garbės piliečiais iki šiol buvo išrinkti Jonas Mačiulis-Maironis, Jonas Žemaitis, Marcelijus Martinaitis, Alfonsas Svarinskas, Vladas Vitkauskas, Jonas Mačiukevičius ir kiti.

1 Komentaras

  1. Vidas

    2022-02-07 09:25

    Trūksta žodžių! Žmogus, kuris mėgo šaipytis iš kitų, kuriam kito nelaimė nešė vudinį pasitenkinimą, kuris sugebėjo akiplėšiškai meluoti – garbės pilietis! Tai kitų garbingų Raseinių žmonių paniekinimas.