Raseinių krašto ateities lyderiai

Siųsti Versija spausdinimui

Steponas NACIUS

Lietuvos ir Ispanijos rinktinių varžybos, kurios garsiai nuskambėjo Lietuvoje dėl aikštės netobulumo, turėjo ir Raseinių krašto prieskonio. Futbole gyvuoja tradicija, kad geriausius šalies vyrus į kovą lydi ateities geriausieji. Deividas Šemberas, Marius Stankevičius bei Mindaugas Panka išėjo į aikštę lydimi Raseinių krašto ateities lyderių: Kornelijaus Murnikovo, Arno Džiaugo bei Armando Bilvino. Pastarieji ėjo iš arti pamatyti Lietuvos bei Ispanijos futbolo žvaigždžių, aukščiausio lygio futbolo.
Trijų Raseinių krašto jauniejųjų futbolininkų nuotrauka apskriejo žymiausius dienraščius bei naujienų portalus. Vaikams tai suteikė pasitikėjimo savimi – nesvarbu, kurtu gyveni, tu gali būti matomas ir žinomas. Svarbiausia būti aktyviam ir siekti užsibrėžtų tikslų, vadovautis Einšteino filosoja – turime mokytis iš praeities, gyventi dabartimi ir tikėti ateitimi, bei nenustoti klausinėti, kai susiduri su problema. Lietuvos žvaigždės nustebino rūpestingumu – vaikams padėjo sutvarkyti aprangą ar apsaugoti nuo šalčio rankas. Rūpinimasis ateities lyderiais – svarbiausias draugijos ,,Ariogalos vienybė“ tikslas.
Didelis būrys vaikų vyko palaikyti savo draugų, buvo ganėtinai sunku išskirti tuos tris palydovus. Kaip visuomet lemiamas faktorius buvo vaiko socialinė veikla, o futbolas yra malonumas, kuris retam vaikui gali tapti profesija, daugumai jis liks smagiu laisvalaikio praleidimo būdu. Dėkojame Lietuvos futbolo federacijai bei Masinio futbolo
asociacijos vadovui Vaidotui Rasteniui už parodytą pasitikėjimą, Raseinių krašto ateities sąjūdžiui RASAI – už rūpinimasi vaikų kelionėmis bei tobulėjimo galimybėmis.

Komentarų nėra