Raseinių krašto žmonėms – Aleksoto „Svirbės“ koncertas Šiluvoje

Siųsti Versija spausdinimui

Saulėtą ir gražų paskutinį spalio šeštadienį Raseinių krašte svečiavosi Aleksoto bendruomenės centro liaudiškos muzikos ansamblis „Svirbė“ kartu su centro aktyvu ir bendruomenės pirmininke Stepute Račkauskiene – iš viso 30 narių. Bendruomenė vykdė Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansuojamą projektą „Aleksoto bendruomenės centras – Aleksoto bendruomenei“. Koncertinės kelionės tikslas – padėkoti raseiniškiams už nuoširdų rūpestį laikinai apgyvendinant afganistaniečius, padėjusius Lietuvos kariams misijoje Afganistane. Viešnagės metu A. Zmitra svečius supažindino su Raseinių miestu ir įdomia jo istorija, migrantų situacija.
Iš Raseinių šis didelis pulkas pajudėjo Šiluvos miestelio link, kur bazilikoje dalyvavo šv. Mišiose. Viena jų intensijų buvo padėkoti už ansamblio „Svirbė“ gyvavimo 15-metį. Vėliau visi sugužėjo į RRKC Šiluvoje salę. Čia „Svirbės“ ansambliečiai parodė puikų koncertą. Skambėjo dainos, melodijos, linksmai sukosi ansambliečių šokėjų poros. Kolektyvui vadovauja žavinga ir puikiai savo darbą išmananti Aurelija Bareišienė. „Svirbės“ koncertus pristato charizmatiškasis Zenonas Šalna. Jis ir armonikininkas, ir dainininkas, ir šokėjas, ir skaitovas. Koncertas buvo puikus, įsimenantis. Salėje neliko nė vieno abejingo: visi dainavo, lingavo ir gausiais plojimais išreiškė savo susižavėjimą bei dėkingumą.
Kultūrinių renginių organizatorė Šiluvoje palydėjo svečius į Švč. Mergelės Marijos Apsireiškimo koplyčią, supažindino su miestelio, Marijos apsireiškimo ir koplyčios atsiradimo istorijomis.
Apsikeitę maloniais padėkojimais, pasidžiaugę gražia užsimezgusia draugyste, išsiskyrėme pilni bendrystės džiaugsmo. Situacijai pagerėjus tikimės vykti su šiluviškių kolektyvais atsakomojo vizito – koncerto pas naujus savo draugus – Aleksoto bendruomenę.

Birutė Greicienė,
kultūrinių renginių organizatorė Šiluvoje

Komentarų nėra