Raseinių socialdemokratai Kovo 11-ąją paminėjo gamtoje

Siųsti Versija spausdinimui

Graži Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos šventė, vykusi Raseinių rajono social­demokratų bičiulių ir draugų būryje, buvo kitokia, nei įprastai.
Kovo 11-ąją mūsų rajone vyko daug įdomių renginių, buvo malonu juose dalyvauti. Mes nutarėme renginių ciklą pratęsti ir visus į gamtą sukviesti kovo 12 dieną. Renginio dalyvius Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo šventės proga pasveikino Raseinių rajono savivaldybės tarybos narys, Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) Raseinių skyriaus pirmininkas Matas Skamarakas, LSDP ir rajono Tarybos narys Jonas Vazgys, rajono Savivaldybės administracijos direktorius Edmundas Jonyla ir aš, Diana Kaupaitienė. Dubysos regioninio parko direkcijos direktorius Vygantas Kilčauskas supažindino su popietės darbotvarke ir visi kartu patraukėme tvenkinių link.
Džiugu, kad kartu su Dubysos regioninio parko direkcija organizuotas pavasario renginys pritraukė būrį gamtos mylėtojų. Paminėjome 40-ies paukščių dieną, pasitikome grįžtančius sparnuočius vienoje paukštingiausių vietų Raseinių rajone – prie žuvininkystės tvenkinių, Gabšių kaime. Bendravome, pramogavome, karštą žuvienę ragavome, džiaugėmės laisve ir visa širdimi buvome su Ukraina.
Smagu, kad jaunimas ir vaikai domisi gamta, paukščiais, jų migracija ir noriai klausėsi pasakojimų, naudojosi žiūronais ir pažinimo vadovais. Per ekskursiją, kuri truko apie 2 valandas, buvo nužygiuota apie 5,5 km. Grįžę gardžiavomės kavinės „Arka“ virta skania žuviene, ja vaišino M. Skamarakas.
Oras buvo puikus, tad bendravome ir neskubėjome skirstytis. Džiaugėmės, kad esame laisva, nepriklausoma tauta. Didžiavomės, jog esame vieningi ir sutelktinai kas, kaip ir kiek galime remiame ukrainiečius, kad mūsų padangėje taika.
Šiuo metu visi išgyvename įtemptą laikotarpį, patiriame stresą, išeikvojame daug energijos, taigi naudojame organizmo išteklius. Kad jie būtų atkurti, reikia mažinti įtampą. Visiems resursams susigrąžinti ši popietė puikiai tiko. Buvimas gamtoje, bendravimas, nuomonių išsakymas šiuo metu mums itin reikalingi ir naudingi. Ačiū bičiuliams, renginio dalyviams už dalyvavimą, bendravimą, Dubysos regioninio parko direkcijos direktoriui V. Kilčauskui už bendradarbiavimą ir suteiktas žinias.
Lietuvos socialdemokračių moterų sąjungos (LSDMS) pirmininkė, LR Seimo narė Orinta Leiputė įkvepia ir ragina visus socialdemokračių moterų klubus organizuoti kuo daugiau užsiėmimų, rasti kuo daugiau bendravimo būdų, o tiems, kas padeda, skiria ir dovanų. Dovanų maišelis kaip padėka už bendradarbiavimą perduotas V. Kilčauskui.

Diana Kaupaitienė,
LSDMS Raseinių klubo pirmininkė

Komentarų nėra