Raseinių specialiosios mokyklos mokiniams įteikti „DofE“ programos apdovanojimai

Siųsti Versija spausdinimui

Šeši Raseinių specialiosios mokyklos mokiniai visus mokslo metus dalyvavo „The Duke of Edinburgh’s International Award Lietuva“ („DofE“) – neformaliojo ugdymo programoje jaunimui. Tai pasaulyje lyderiaujanti tarptautinė išskirtinė programa. Šiais metais sėkmingai kelionę „DofE“ programoje pabaigė ir bronzos, sidabro ir aukso ženklelius gavo beveik 400 jaunuolių iš daugiau nei 100 Lietuvos mokyklų. Kiekvienam savas aukštis, sava gelmė.
Apdovanojimų dienos renginys leido kiekvienam pasijausti svarbiam ir ypatingam. Nuostabi renginio aplinka Vilniaus universiteto Botanikos sode, įkvepianti Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto viceministro Ramūno Skaudžiaus kalba, talentinga, užburianti renginio vedėja Gabrielė Martirosian. Mokyklos direktorė Sandra Maslauskienė su keliais šimtais renginio dalyvių pasidalijo patirtimi apie programos kuriamą vertę ir suteikiamas galimybes, linkėdama kiekvienam atrasti savo skrydžio aukštį, savo plotį, savo gelmę. Apdovanojimus „DofE“ programos dalyviams teikė Jungtinės Karalystės ambasadorius Lietuvoje Brianas Olley ir „DofE Lietuva“ vadovė Viktorija Kalaimaitė, o šventinę dieną vainikavo grupės „Spurr“ koncertas ir bendrystės vaišės.
Džiaugiamės ir didžiuojamės mūsų mokiniais sėkmingai atlikus visas programos veiklas ir gavus bronzos ženklelius. Mokiniams keliauti per programos asmenines patirtis ir iššūkius padėjo mokytojai Jurgita Globienė, Donatas Stoškus ir S. Maslauskienė, jie apdovanoti padėkomis. Mokyklai taip pat suteikta „DofE“ programos sublicencija.
Dėkojame „DofE Lietuva“ už galimybę būti didelės ir įkvepiančios bendruomenės dalimi!
Sandra Maslauskienė,
Raseinių specialiosios mokyklos direktorė, „DofE“ programos vadovė mokykloje

Komentarų nėra