Respublikiniame klojimo teatrų festivalyje

Siųsti Versija spausdinimui

Šiluvos mėgėjų teatras „Cinkelis“ su Edmundo Untulio spektakliu „Čerauninkės eksperiments“ gegužės 25 d. dalyvavo Kvėdarnos kultūros centro organizuotame respublikiniame klojimo teatrų festivalyje „Pri klietelis“, vykusiame kalbininko Kazimiero Jauniaus gimtinėje.
Mūsų teatrą kompetentinga komisija – Kelmės mažojo teatro režisierius Algimantas Armonas, Kultūros tarybos (Žemaitijos regiono) narys Antanas Kazlauskas ir Šilalės r. savivaldybės Švietimo, kultūros, sporto ir teisėsaugos tarybos narė Rima Norvilienė – vieningai išrinko geriausiu ir įteikė pagrindinį piniginį prizą! Komisijos pirmininkas įteikdamas apdovanojimą pasakė: „Kiekvienoje aktorėje yra po cinkelį.“
Džiaugiamės įvertintos ir esame laimingos! Smagu buvo susitikti ir pabendrauti ne tik su kitų teatrų kolektyvais, bet ir su mūsų pjesės autoriumi E.Untuliu. Jis taip pat negailėjo gražių pagyrimo žodžių ir pažadėjo mūsų teatrui atsiųsti dar vieną pjesę.
Nuoširdžiai dėkojame Raseinių rajono kultūros centro vadovybei už suteiktą galimybę dalyvauti šiame festivalyje, klebonui Erastui Murauskui už transportą, Justinai ir Daliai už vairavimą ir kiekvienai „Cinkelio“ narei už meilę vaidybai, už talentus, kuriais dalijatės.
Birutė Greicienė,
Šiluvos mėgėjų teatro „Cinkelis“ vadovė

Komentarų nėra