RRKC Šiluvoje kolektyvų padėkos vakaronė

Siųsti Versija spausdinimui

Dėl šiandieninės situacijos, kai kiekviename žingsnyje supa nežinia dėl ateities, dėl ribojimų grėsmės buvo suplanuota kukli padėkos vakaronė RRKC Šiluvoje kolektyvams.
Joje buvo pagerbti vokalinio instrumentinio ansamblio „Šilo aidai“ dainininkai, dėl amžiaus ir sveikatos pasitraukę iš aktyvios kultūrinės veiklos. Kultūrinių renginių organizatorei Birutei Greicienei tarus padėkos žodį ansamblio „Šilo aidai“ dainininkams, buvo įteikti Raseinių rajono kultūros centro įsteigti suvenyrai ir RRKC Šiluvoje padėkos. Po apdovanojimų žodį tarė ansamblio „Šilo aidai“ ir vokalinio ansamblio „Harmonija“ dainininkai. Į vakaronę taip pat buvo pakviesta daug metų anksčiau dirbusi RRKC Šiluvoje meno vadovė Daiva Stoškienė. Jos garbei buvo sudainuotas pačios D. Stoškienės sukurtas Šiluvos himnas. Kolektyvai vieni kitiems padainavo dainų. Taip pat buvo pristatytas naujas kolektyvas – vokalinis tercetas, jam vadovauja meno vadovė Asta Beniulienė. Ansamblio „Šilo aidai“ dainos dainininkų širdis uždegė nepasiduoti sunkumams ir dar sugrįžti.
Ačiū Raseinių rajono kultūros centrui už įsteigtus suvenyrus. Ačiū RRKC Šiluvoje kolektyvų vokalinio instrumentinio ansamblio „Šilo aidai“, vokalinio ansamblio „Harmonija“, vokalinės grupės „Ingrida ir draugai“ dainininkams ir teatro „Cinkelis“ aktoriams už šauniai praleistą laiką.
Saulius Beniulis

Komentarų nėra