Rudenėlis jau atėjo ir vaikučiai sugužėjo

Siųsti Versija spausdinimui

Kaip ir kasmet, lopšelis-darželis ,,Liepaitė“ iškilmingai paminėjo Rugsėjo 1-osios šventę. Šventės tema buvo miškas. Darbuotojų, pasiilgusių vaikų, šypsenos, mažųjų smalsumas, juokas ir žaismingos dekoracijos užtikrino pakilias emocijas ir nuotaikingą šventę.
Darželio mokytojai ir administracija kruopščiai ruošėsi šventei ir pasirūpino visais svarbiausiais akcentais, kurie garantuotų gerą nuotaiką ir net pačius mažiausiuosius įtikintų, kad laukiantys metai darželyje – nuostabi ir daug žadanti vaikystės kelionė ir jos prisiminimai lydės visą gyvenimą.
Šventėje vaikučius džiugino miške dažnai pasitaikantys zuikučiai ir ežiukai, miško karaliene praminta meškutė ir grybautojų vengiama, tačiau grožiu išsiskirianti musmirė. Vaikučiai buvo vaišinami obuoliais.
Rugsėjo 1-ąją lopšelyje-darželyje ,,Liepaitė“ darbuotojų ir vaikučių veidus puošė šypsena. Pagaliau įvyko ilgai lauktas susitikimas su draugais ir grupės mokytojomis. Šventės dalyviai aptarė praėjusios vasaros nuotykius, apžiūrinėjo naujus žaislus ir skanavo šventės skanumynus.
Aušra Jankauskienė, lopšelio-darželio direktorė

Komentarų nėra