Rudens motyvai dainose

Siųsti Versija spausdinimui

Respublikinė vokalinių ansamblių šventė „Rudens motyvai dainose“ turėjo įvykti praeitais metais, tačiau dėl karantino daug kas buvo uždaryta. RRKC Katauskiuose kultūros darbuotojai nenuleido rankų ir rugpjūčio 28 d.
į Katauskių bendruomenės didžiąją salę sukvietė mėgėjų meno kolektyvus ne tik iš Raseinių, bet ir iš Jurbarko, Kelmės bei Radviliškio rajonų.
Kultūrinių renginių organizatorė Janina Riukienė gausiai salėje susirinkusius katauskiškius ir svečius pasveikino gražios, jau rudenėjančios šventės proga, palinkėjo geros nuotaikos, taip pat paragino kartu padainuoti, palinguoti ir nepagailėti šauniems kolektyvams aplodismentų.
Renginio vedėja Asta Beniulienė kūrybingai pristatydama mėgėjų meno kolektyvus vieną po kito kvietė į sceną.
Šventę pradėjo RRKC Katauskiuose moterų vokalinis ansamblis „Pienė“ (vad. Asta ir Saulius Beniuliai). Dainos skambėjo apie rudenį, išskrendančius gandrus. Ir tai taip simboliška – jie mus paliko vos prieš keletą dienų.
Skambiomis, nuostabiomis dainomis susirinkusiuosius salėje džiugino solistė, duetas ir moterų vokalinis ansamblis iš Katauskių (vad. Valdas Paulauskas), ansamblis „Veliuonietis“ iš Veliuonos kultūros centro (vad. Jadvyga Žemkauskienė), Grinkiškio pramogų ir šokių salės liaudiškos muzikos ansamblis „Sarva“ (vad. Virginija Šepronienė), Kražių M. K. Sarbievijaus kultūros centro vokalinis ansamblis „Šėlsmas“ (vad. Augustinas Bartkevičius), Kelmės dainuojamosios poezijos ansamblis „Vilbenė“ (vad. Aldona Orvidienė), Pociūnėlių kultūros namų kapela „Liaudė“ (vad. Genovaitė Vorienė).
Ilgai salėje netilo plojimai. Žiūrovai labai džiaugėsi pamaloninti nuostabių dainų, jautriausias širdies stygas paliečiančių melodijų.
Už puikius pasirodymus ir gerą nuotaiką kolektyvams ir jų vadovams buvo įteiktos padėkos ir dovanos.
Kultūrinių renginių organizatorė taip pat padėkojo už kokybišką renginio įgarsinimą Vytautui Kasparavičiui ir Manvydui (RRKC), už šventės viešinimą – Vytaliui Judickui, Vaclovui Liubinui, S. Beniuliui, už renginio pravedimą – A. Beniulienei.
J. Riukienė nuoširdžiai dėkoja pagalbininkėms, kurios paruošė ir prisidėjo prie šventinio vaišių stalo. Ačiū Angelei Galinaitienei, Reginai Valionienei, Astai Beniulienei, Elytei Gaidelienei, Audronei Šeflerienei, Zuzanai Maslauskienei, Danutei Žakaitienei, Zofijai Zikienei ir Irenai Jokubauskienei.
O kad šis puikus renginys įvyko ir pavyko, ačiū sakau Raseinių rajono savivaldybei ir Raseinių rajono kultūros centrui.
Prie arbatos puodelio visi kolektyvai, jų vadovai ir žiūrovai nuoširdžiai pasidžiaugė gražia švente ir nusprendė, kad ši respublikinė vokalinių ansamblių šventė Katauskiuose turėtų vykti kiekvienais metais ir ateityje tapti tradiciniu festivaliu.
Janina Riukienė,
RRKC Katauskiuose kultūrinių renginių
organizatorė

Komentarų nėra