Rudens nostalgija

Siųsti Versija spausdinimui

Lapkričio 26 dieną Šiluvos kultūros namuose liejosi poezija ir muzika. Renginyje „Rudens nostalgija“ savo kurtomis eilėmis, žinomų poetų kūryba pasidalijo į popietę susirinkę svečiai. Šiluviškius, savo kūryba sužavėjo Vilija, gražiai ir emocionaliai atskleidusi savo pajautimą, Laima ir Raselė kitų autorių pasirinktomis eilėmis privertė susimąstyti apie žmogaus poelgius ir požiūrį į kitus, Katauskių bibliotekininkė Ingrida su savo komanda Audrone ir Zuzana, viešnios iš Kelmės ir Plungės, Šiaulių dramos teatro aktorius Vladas Baranauskas, fotografas Vaclovas Lubys.
Poezija ir muzika kaip dvynės sesės, jos neatsiejamos viena nuo kitos. Labai gražiai eiles papildė Šiluvos bardai, Šiluvos dainuojamosios poezijos kolektyvas, Šiluvos moterų vokalinis ansamblis „Harmonija“, vadovaujamas Sauliaus ir Astos Beniulių.
Popietė neprailgo klausant linksmų, graudžių, gyvenimiškų eilių ir dainų. Niekas neskubėjo. Galbūt ramybę ir poreikį pabūti bendrystėje padiktavo ir gamta. Už lango tvyranti žiemiška ramybė, židinyje spragsinti ugnelė, ant stalo deganti žvakė suteikė jaukumo ir sukūrė minčių klajonių aplinką.
Labai ačiū Šiluvos kultūrinių renginių organizatorei Birutei Greicienei už bendradarbiavimą organizuojant šį renginį. Ačiū visiems, kas nepagailėjo šeštadienio laiko ir atskubėjo su savo kūrybos ar kitų mylimų autorių eilėmis.
Jelena Žalpienė, Šiluvos bibliotekos bibliotekininkė, Birutė Greicienė, RRKC Šiluvoje kultūrinių renginių organizatorė

Komentarų nėra