Šaltinio progimnazijoje susitikta su moksleivių tėvais

Versija spausdinimui

Jau kelerius metus Raseinių policijos pareigūnai aktyviai vykdo prevencines priemones ir skaito švietėjiškas paskaitas moksleiviams Raseinių rajono ugdymo įstaigose. Po įdėto didelio prevencinio darbo nuspręsta, kad vien skaityti prevencines paskaitas dėl teisinės atsakomybės nepilnamečiams neužtenka, todėl spalio 3 d. Raseinių Šaltinio progimnazijoje buvo suorganizuotas tėvų komiteto susirinkimas. Jame policijos atstovas pristatė nepilnamečių dažniausiai padaromus teisės pažeidimus. Labai aktualus buvo papildomo laiko skyrimas tėveliams primenant ne tik teisinę atsakomybę, bet ir pateikiant policijai matomas nepilnamečių susikuriamas neigiamas situacijas.
Džiaugiamės, kad susirinkime dalyvavo 49 nepilnamečių atstovai, jie turėjo galimybę išgirsti policijos pareigūno pastabas, pasiūlymus, prašymus, kaip sumažinti nepilnamečių rizikas ir vaikų dalyvavimą neigiamose veiklose.
Su tėvais ir pedagogais padarėme išvadą, kad tokie tėvų susirinkimai vertingi, kadangi nepilnamečių atstovai supažindinami su aktualiomis grėsmėmis ir rizikomis, teisine atsakomybe ir praktikoje žinomomis vaikų susikuriamomis problemomis dabar ir ateityje.

Raseinių rajono policijos komisariato
informacija

Komentarų nėra