Saugokime save ir kitus

Siųsti Versija spausdinimui

Birželio 3 d. vyko tradicinis Mirklių kaimo bendruomenės renginys ,,Saugokime save ir kitus“.
Bendruomenė dalyvauja Lietuvos automobilių kelių direkcijos organizuojamame konkurse ,,Eimo saugumas bendruomenėse 2022–2023 m.“, kasmet organizuoja įvairias veiklas. Bendruomenės nariai skatinami saugiai ir atsakingai elgtis kelyje, primenamos Kelių eismo taisyklės ir kaip reikia jų laikytis.
Į renginį atvyko Raseinių rajono policijos komisariato Prevencijos poskyrio bendruomenės pareigūnė Giedrė Deveikienė, rajono Savivaldybės tarybos narė, Gervinės kaimo bendruomenės pirmininkė Jūratė Garliauskienė. Džiugu, kad bendruomenės organizuojamuose renginiuose visada dalyvauja Raseinių rajono vaikų globos namų auklėtiniai, šį kartą jie atvyko su vadove Raimonda.
G. Deveikienė susirinkusiuosius pasveikino Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga ir pažymėjo, kad birželis – vasaros pradžia, atostogų, pramogų, linksmybių metas, todėl priminė taisykles, kaip saugiai važiuoti dviračiais ir kitomis transporto priemonėmis kolonoje. Mirklių kaimo bendruomenės pirmininkė Gražina Andraitienė įteikė eismo saugumo priemones – atšvaitus ir liemenes.
Vėliau lydint policijos automobiliui vyko tradicinis dviračių, paspirtukų ir pėsčiųjų žygis. Tai buvo puiki praktinė pamoka, kaip reikia saugoti ir save, ir kitus kelyje.
Raseinių rajono kultūros centro renginių organizatorė Žaneta Vaištarienė pakvietė į netradicines sporto varžybas. Jose aktyviai dalyvavo ir vaikai, ir senjorai. Nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais ir suvenyrais. Vyko loterija be pralaimėjimo, visi bilietai buvo laimingi. Pasivaišinome tradicine koše, saldumynais, o šventę baigėme linksmai žengdami į vasarą ir nerūpestingai gaudėme didelius muilo burbulus.
Nuoširdžiai dėkoju Raseinių rajono savivaldybei, visiems, padėjusiems organizuoti renginį, svečiams, taip pat gražiai renginį pravedusiai Ž. Vaištarienei, Mindaugui Tučui už įamžintas akimirkas ir informaciniams rėmėjams.

Gražina Andraitienė,
Mirklių kaimo bendruomenės pirmininkė

Komentarų nėra