Šeima – brangiausias turtas

Siųsti Versija spausdinimui

Šeima – tai didžiausia vertybė, brangiausias turtas, kurį turime, tai patys mylimiausi mums žmonės, su kuriais sieja ne tik kraujo ryšys, nuoširdi meilė, bet ir buvimo kartu džiaugsmas. Mūsų atiduodama širdies šiluma, meilė artimiesiems iš jų sugrįžta mums patiems.
Gegužės 15-ąją, pačiu gražiausiu metų laiku, žydint sodams, švenčiama Tarptautinė šeimos diena. Ta proga betygališkiai ir svečiai gavo neįprastą ir kartu nepaprastą dovaną – Betygalos Šv. Mikalojaus bažnyčioje įvyko Betygalos ir Milašaičių bibliotekų šeštus metus vykdomo projekto „Abipus Dubysos“ renginys – literatūrinė-muzikinė popietė „Brangiausias turtas“. Nuostabias, iki širdies gelmių jaudinančias melodijas susirinkusiems padovanojo Lietuvos muzikos ir teatro akademijos dėstytoja, tarptautinių konkursų laureatė, Nacionalinės filharmonijos solistė Judita Leitaitė su dukra smuikininke Paulina Daukšyte-Šereckiene. Betarpiškas bendravimas su klausytojais, dainos, giesmės, smuiko melodijos nepaliko abejingų, suvirpino širdis, veidus papuošė šypsenomis. Pripažinkim, juk ne kasdien turim galimybę neišvykę į didmiesčius klausytis profesionalių atlikėjų. O kai Šeimos dieną koncertuoja šeimos duetas – mama ir dukra, reginiui tai suteikia dar šiltesnių emocijų.
Šventės dalyviai taip pat turėjo progą pasigrožėti vaikų piešiniais. Nuo balandžio vidurio Betygalos biblioteka kvietė dalyvauti piešinių konkurse „Mano šeima“. Savo darbelius konkursui pateikė daugiau nei 50 dalyvių nuo 3 metų. Kiek meilės įdėta, kiek spalvų, šilumos tuose piešinukuose! Kokios gražios mamos pačių mažiausiųjų darbeliuose, kiek spindinčių akyčių žvelgia pro nupieštų namų langus, kaip trykšta džiaugsmas šeimai iškylaujant, keliaujant ir kaip tvirtai visi susikibę rankom ar meiliai apsikabinę… Vaikai pavaizdavo visa, kas jiems brangiausia ir dėl ko jaučiasi labai laimingi. Ši paroda bus eksponuojama bažnyčioje iki Tėvo dienos.
Esame dėkingi solistei J. Leitaitei ir jos dukrai Paulinai už suteiktą atgaivą širdžiai, už sukurtą šventinę nuotaiką. Dėkojame kunigui Romualdui Ramašauskui už galimybę surengti koncertą ir parodą bažnyčioje, Zitai Matulionytei – už nuoširdžią pagalbą rengiant šventę, Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešajai bibliotekai – už finansinę paramą.
Regina Musteikienė,
Betygalos filialo vyr. bibliotekininkė
Violeta Jarilinienė,
Milašaičių filialo vyresn. bibliotekininkė

Komentarų nėra