Šeimų sporto šventė prie pamėgto vandens telkinio

Siųsti Versija spausdinimui

Į sporto šventę birželio 20-osios popietę šiluviškiai ir miestelio svečiai rinkosi Zbaro kaimo poilsiavietėje prie vietinių ir aplinkinių vietovių gyventojų pamėgto vandens telkinio. Nors saulė stipriai kaitino orą, susirinkusieji vis vien aktyviai dalyvavo sportinėse rungtyse: plaukimo pripučiamu kajaku varžytuvėse, paplūdimio tinklinio varžybose, sunkiojo bokalo laikymo – vyrų ir moterų jėgų išbandymo rungtyje ir trumpojoje šeimų estafetėje. Šventėje dalyvavo Raseinių policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Giedrė su jaunaisiais policijos rėmėjais ir vaikų draugu Amsiu, jis pradžiugino ne tik vaikus, bet ir suaugusiuosius. Giedrė priminė vaikams saugaus elgesio prie vandens telkinių ir važinėjimo dviračiais taisykles, paragino saugoti save ir aplinkinius.
Rungtyse prarastas jėgas dalyviai grąžino vaišindamiesi gardžia koše, pagaminta Šiluvos kavinukėje. Už ją dėkojame Šiluvos bendruomenei „Aušrinė“. Taip pat dėkojame už pripučiamą kajaką Ritai Tamutienei, už saugumui vandenyje duotą liemenę sodybai „Pakalnė“, už saldumynus ir gaiviuosius gėrimus Juozui ir Rasai Šlepams. Labai ačiū dalyviams, nepabūgusiems karšto oro, rungtyniavusiems ir iškovojusiems prizines vietas.
Kai pagalbon stoja šaunūs partneriai, viskas pavyksta puikiai! Ačiū Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos Šiluvos filialo bibliotekininkei Neringai ir Šiluvos bendruomenė „Aušrinė“ pirmininkei už pagalbą organizuojant šeimų sporto šventę. Geros ir saugios likusios vasaros! Iki kitų kartų!
Justina Sebeckytė,
RKKSC specialistė Šiluvoje

Komentarų nėra