Sėkmė tarptautiniame piešinių konkurse Japonijoje

Siųsti Versija spausdinimui

Nuo 1999 m. Japonijos kokybės užtikrinimo organizacija (JQA) ir Tarptautinis sertifikavimo organizacijų tinklas (IQNet) organizuoja JQA tarptautinį aplinkosaugos vaikų piešinių konkursą vaikams nuo 7 iki 15 metų iš viso pasaulio, remiamą UNICEF Tokijo biuro.
Iki šiol konkursas buvo surengtas 21 kartą. Šiemet Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos jaunieji kūrėjai dalyvavo šiame konkurse. Konkurencija buvo didelė – konkursui pateikta daugiau nei 14 000 darbų iš 80 šalių ir regionų.
Kupini vaizduotės ir meninio jautrumo vaikai kūrė piešinius apie gamtą ir gyvūnus, jų šeimas ir apylinkes. Iš Lietuvos dalyvavo 58 vaikai, iš jų 4 tapo laureatais. Tarp jų 2 yra dailės studijos jaunieji menininkai. Didžiausia sėkmė nusišypsojo Agnieškai Aukštaitytei, ji tapo I vietos laureate. Agnieškai atsiųstas ne tik parodos dalyvių katalogas ir diplomas, bet ir konkurso organizatorių dovanos bei įrėmintas jos piešinuko kopijos paveiksliukas. Diplomu už piešinį apdovanota ir Aistė Vasiliauskaitė.
Šis konkursas suteikė vaikams galimybę pamąstyti apie globalią aplinką, ieškant įkvėpimo gamtoje, išbandyti savo meninius sugebėjimus tarptautiniame piešinių konkurse ir garsinti Raseinių kraštą pasaulyje.

Dalia Rapalytė,
Raseinių rajono kultūros centro
dailės studijos vadovė

Komentarų nėra