Sėkmės trajektorija 2021

Siųsti Versija spausdinimui

Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnyba gegužės 20 d. olimpiadų laimėtojams, juos parengusiems mokytojams ir vadovams dovanojo Whatansu komandos nuotolines žaidynes „Nubrėžti trajektoriją tarp žinių ir sėkmės online – misija (ne)įmanoma“. Renginio dalyvius pasveikino Raseinių rajono savivaldybės mero pavaduotojas Kęstutis Užemeckas.
Visi buvo suskirstyti į komandas. 20 procentų renginio programos vyko virtualiai, o likusius 80 procentų užpildė linksmų, keistų, nepatogių, tačiau draugystę skatinančių ir komandą formuojančių užduočių vykdymas. Komandos per vieną valandą turėjo įvykdyti kuo daugiau užduočių ir jų įrodymus skelbti feisbuke sukurtoje grupėje. Komandos narių skaičius žaidynių rezultatams įtakos neturėjo. Per renginį mokiniai trumpam atitraukė mintis nuo mokslų ir įvairių atsiskaitymų, prisiminė, kaip smagu šėlti komandoje. Mokytojai patirtiniu būdu išmoko technikų, kaip sudominti mokinius, patys patyrė jų veiksmingumą dirbdami grupėje. Vadovai prisiminė, kad mokyklos vadovas yra ne tik lyderis, bet visų pirma žmogus – gebantis juoktis ir liūdėti, dūkti, bendruomeniškas, empatiškas, šiltas ir labai kūrybiškas.
Žaidynės vyko „Zoom“ platformoje ir truko 2,5 valandos. Jose dalyvavo 144 dalyviai. Šį kartą laimėtojai buvo visi, nes nugalėjo draugystė ir mokėjimas džiaugtis kitų komandų kūrybiškumu.
Linkime visiems artėjančių gerų atostogų, gražios ir šiltos vasaros!
Audronė Kumpikevičienė,
Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos
metodininkė

Komentarų nėra