Sėkmingi raseiniškių startai Lietuvos lengvosios atletikos čempionate
Vasario 22–23 dienomis Panevėžio manieže vyko Lietuvos lengvosios atletikos uždarų patalpų čempionatas. Jame šauniai pasirodė esami ir buvę Raseinių lengvaatlečiai.
Moterų šuolio į tolį rungtį laimėjo Jogailė Petrokaitė (Raseiniai). Jos rezultatas – 6.49 m, tai geriausias Lietuvos sezono rezultatas, trečias iš eilės ir penktas per visą laiką laimėtas čempionatas. Antrą vietą, nušokusi 6.13 m, laimėjo Urtė Kščenavičiūtė (Kaunas / Raseiniai). Jogailės treneris Eugenijus Petrokas, jis taip pat ir Urtės pirmasis treneris.
Vyrų 1 500 m bėgimo čempionas – Simas Bertašius (Raseiniai). Nubėgęs šį nuotolį per 3:54.66 min. jis dešimtą kartą iš eilės laimėjo aukso medalį. Vasario 23 dieną Simas neturėjo sau lygių ir 3 000 m bėgime. Rezultatas – 8:01,89 min., tai asmeninis rekordas, geriausias Lietuvos sezono rezultatas, dešimtas iš eilės laimėtas čempionatas šioje distancijoje. S. Bertašiaus treneris
E. Petrokas.
Vyrų trišuolio rungtį laimėjo buvęs ariogališkis Aurimas Narijauskas, nušokęs 14.43 m. Jo pirmasis treneris Zenonas Rajunčius.
Netoli iškovoto medalio buvo ir Dovydas Jocius, 60 m bėgimo finale jis atbėgo ketvirtas, jo laikas 6, 94 sek. Dovydo pirmasis treneris Audrius Petrokas.
„Alio Raseinių“ informacija