Sielos šukės muzikai

Siųsti Versija spausdinimui

Lapams pradėjus kristi, lietui lyti, o saulei nutvieskus spalvotus medžius prasideda ruduo, bet Raseinių rajono kultūros centro „Dainos studijai“ – tai tik dar vienas iššūkis pradžiuginti vaikus ir jaunimą.
Spalio pirmą dieną nuaidėjo pirmasis vokalinis respublikinis konkursas „Sielos šukės muzikai“, skirtas Tarptautinei muzikos dienai paminėti. Labai džiaugiamės sulaukę 14 dalyvių iš Šilutės, Telšių, Šiaulių, Tauragės ir Kauno, juos vertino keturi komisijos nariai: Raseinių rajono kultūros centro choreografė ir studijos „Svajonė“ įkūrėja bei vadovė Laura Balserienė, Meno mokyklos vaikų ir jaunimo teatro „Svajoklis“ mokytoja Romena Godelytė-Irkmonienė, atlikėja, išbandžiusi save atrankoje į „Euroviziją“, dainų autorė Viktorija Kajokaitė, buvusi dainuojamosios poezijos atlikėja, dailės terapijos ir kūrybos studijos „Color of Mind“ įkūrėja Giedrė Markauskienė.
Konkurso dalyviai buvo suskirstyti į tris grupes pagal amžių, jos buvo vertinamos atskirai (4–7 m., 8–11 m., 12–16 m.). Dalyviai atvyko itin pasiruošę. Skambėjo ne tik dainos, buvo galima išvysti ir dalyvių choreografinį pasiruošimą ir nuostabius kostiumus.
Pirmosios vietos laureatė pirmoje grupėje – Karina Šer. Antroje grupėje pirmąją vietą laimėjo Jogailė Tutlytė. Trečioje grupėje pirmoji vieta atiteko Joanai Kunijauskaitei. Trečios ir antros vietos buvo apdovanotos diplomais ir Raseinių rajono kultūros centro atributika, o pagrindinis prizas laureatams buvo itin originalios stiklo šukių mozaikos, jas su „Dainos studijos“ dalyviais gamino komisijos narė G. Markauskienė, apdovanojusi labiausiai patikusį dalyvį dailės terapijos seansu. Visi kiti dalyviai ir juos ruošę mokytojai apdovanoti padėkos raštais.
Nuoširdžiai dėkojame Atviram jaunimo centrui ir jo direktorei Redai Kunickienei už partnerystę ir bendradarbiavimą, renginio vedėjoms Aistei Gudžiūnaitei ir Evelinai Dubauskaitei, „Dainos studijos“ solistėms Jogailei Jonikaitei ir J. Kunijauskaitei, gyvo garso grupės vadovui Arūnui Karnauskui už šildančias dainas pertraukos metu.
Nuoširdžiai ačiū Raseinių rajono kultūros centro garso režisieriams Virgilijui Žlabiui ir Domantui Valinčiui už profesio­nalų darbą per renginį, šviesos operatoriui Nerijui Guntarskiui ir visiems prisidėjusiems prie šio konkurso.

Toma Augustanavičienė,
renginio iniciatorė

Komentarų nėra