Šiltais apkabinimais sušildytos sujainiškių širdys

Versija spausdinimui

„Kiekvienas žmogus nori jaustis reikalingas, būti matomas ir išgirstas. Tad jei kaimynystėje pastebėjai vyresnio amžiaus žmogų, kuriam, tavo nuomone, galimai trūksta bendravimo, žmonių artumo, ir manai, kad užmegztas nuoširdus ryšys su savanoriu galėtų senjorui suteikti gyvenimo džiaugsmo – ši žinutė skirta būtent tau.“ Sujainių kaimų bendruomenė atsišaukė į tokią žinutę – gerus darbus daryti išties labai gera.
Lietuvos Raudonojo Kryžiaus Raseinių skyriaus savanoriai kartu su Sujainių kaimų bendruomene nori pasiekti kuo daugiau vienišų senjorų iš Sujainių ir jau antrus metus iš eilės padovanoti jiems „Šviesių minčių Kalėdas“. Snieguotą dieną savanorės Laimutė ir Irena su Sujainių kaimų bendruomenės pirmininke Rita šiltais apkabinimais ir uždegtais žibintais šildė sujainiškių širdis. Įteikėme Raseinių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro dovanėles. O kad būtų dar šiltesni tie apkabinimai, visa tai įamžino Pranas Laurinavičius – visada skubantis, visada suspėjantis įamžinti pačius gražiausius vaizdus ir akimirkas.
Artėjančios gražiausios metų šventės atneša įsimintinų akimirkų – kai sustoji ir pagalvoji, kiek gerų darbų nuveikta, o kiek dar jų reikės nuveikti… Ačiū už bendrystę ir buvimą kartu.
Rita Guntarskienė,
Sujainių kaimų bendruomenės
pirmininkė

Komentarų nėra