Šiluviškiai minėjo Baltijos kelio 30-metį

[1]Rugpjūčio 23 dienos vakarą šiluviškiai Jono Pauliaus II aikštėje susirinko paminėti Baltijos kelio 30-mečio. Miestelyje svečiavosi mišrus jaunimo choras „Exaudi“ iš Kauno, jis mūsų susibūrimą papuošė dainomis. 1989 m. Baltijos kelio dalyviai dalijosi prisiminimais, išgyvenimais. Susirinkusius pasveikino Šiluvos seniūnijos seniūnas Juozas Šlepas, tylos minute pakvietęs pagerbti anapilin iškeliavusius kovotojus už laisvę.
Baltijos kelias nėra vien trasa, kurioje prieš 30 metų sustojome ir susikabinome rankomis Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Baltijos kelias – tai mūsų Tėvynės likimas ir išlikimas. Baltijos kelias, nusitiesęs per širdis ir protus, mus keičia į gerąją pusę: darbais, išgyvenimais, atjauta ir pagalba vienas kitam.
Dėkojame chorui „Exaudi“ ir vadovei Vitai Liaudanskaitei-Vaitkevičienei, Šiluvos bendruomenės pirmininkei Juditai Stoškienei, kuri pasirūpino, kad susirinktų kuo daugiau žmonių, Aurelijai Vaišvilaitei – už viso paminėjimo įrašymą ir, aišku, kiekvienam atėjusiam ir pasidalijusiam prisiminimais. Visiems, kurie norėjo pabūti vienybėje.
Birutė Greicienė,
kultūrinių renginių organizatorė Šiluvoje