Šiluvoje skaitome: Pawel Krupa Op „Išpažintis kaip ant delno“

Siųsti Versija spausdinimui

Šiluvos piligrimų centre nuo pat įsteigimo veikia nedidelis knygynas. Ši vieta ypatinga tuo, kad knygos skaitytojams renkamos pagal kriterijus, nebūdingus madai, tendencijoms ar naujumui. Knygos kruopščiai atrenkamos konsultuojantis su leidyklomis, profesionalais ir, be abejo, pačiais skaitančiais piligrimų centro darbuotojais ir Šiluvos šventovės dvasininkais. Tad kviečiame panirti į naują potyrį – „Šiluvoje skaitome“ – tai kasmėnesinės knygų rekomendacijos iš Šiluvos šventovės. Lapkričio mėnesį kviečiame drauge skaityti Pawel Krupa OP „Išpažintis kaip ant delno“ ir pateikiame Šiluvos vikaro, kunigo Roberto Urbonavičiaus knygos rekomendaciją.
Šiluvos piligrimų centro informacija

Beprasidedantis adventas ir besiartinančios šventosios Kalėdos yra metas, kada prie klausyklų nusidriekia ilgesnės eilės norinčiųjų atlikti išpažintį. Nesvarbu, ar einame išpažinties tik per Kalėdas ir Velykas, ar kas dvi savaites, – visus daugiau ar mažiau kamuoja klausimai, kaip tinkamai pasiruošti išpažinčiai, ką išpažinti ir kaip.
Į visus šiuos ir kitus klausimus labai paprastai, be teologinės poezijos ir įmantrių aiškinimų ir su lengvo humoro doze atsako šios knygelės autorius – lenkų dominikonų vienuolis. Knygelė suskirstyta į penkis skyrelius pagal penkias atgailos dalis (proga jas prisiminti), kur glaustai aptariama su kiekviena dalimi susiję klausimai.
Perskaitę šią knygą sužinosime, kodėl emocijos ir jausmai nėra svarbiausi ruošiantis išpažinčiai ir ją atliekant. Rasime patarimų, kaip atlikti gerą sąžinės sąskaitą pasinaudojant penkiais pirštais. Galiausiai bus paguosti tie, kurie eidami išpažinties žino, kad ir vėl nupuls į tą pačią nuodėmę.
„Išpažintis kaip ant delno“ – tikrai puiki dovana pirmiausia sau ir kiekvienam, kuris trokšta, kad jo išpažintis būtų vaisingas susitikimas su Kristumi, o ne prievolė, kurią reikia atlikti.
Kunigas
Robertas Urbonavičius

Komentarų nėra