Šiluvos ansamblių koncertas Muzikiniame vakare

[1]Rugsėjo 30 d. Šiluvos vokalinis ansamblis „Harmonija“ ir ansamblis „Šilo aidai“ (vadovas Saulius Beniulis) dalyvavo Muzikiniame vakare Raseinių rajono jaunimo užimtumo centro salėje. Nors jau ruduo, lyja ir atvėso oras, vis tiek žmonės tradiciškai susirinko paklausyti dainų, pašokti ir sudalyvauti ne viename linksmame žaidime, kuriuos sumaniai sugalvoja renginio vedėja Sandra Maslauskienė.
Neapsieita ir be pokšto. Vedėja skambant dainai „Jazminai“ paragino pašokti, o kas nešoka – padainuoti. Nedrąsiai renkantis šokti, Šiluvos kolektyvų vadovas Saulius pokštaudamas paragino tuos, kas nešoka ir nedainuoja, pasiimti „dūdeles“ ir pagroti. Netrukus prie Šiluvos kolektyvų prisijungė Raseinių rajono kultūros centro kapelos „Dubysa“ muzikantas Kasparas Bagdonas ir nuostabiais klarneto treliais pagyvino Šiluvos kolektyvų dainavimą. Malonu, kad Šiluvos kolektyvai ne tik dainavo, bet ir įsijungė ne tik į žaidimus, bet ir į šokius.
Kaip bebūtų gaila, kaip sako ansamblio „Šilo aidai“ dainininkė Danutė, renginiai, kaip ir viskas, turi pradžią ir pabaigą. Ačiū Šiluvos kolektyvams, kad nepabūgo atvykti į šaunų renginį! Ačiū Muzikinio vakaro organizatoriams už pakvietimą! Ačiū renginio vedėjai Sandrai už šiltą ir draugišką renginio vedimą! Ačiū ištikimai publikai, kad nepabūgo nei lietaus, nei rudens vėsos!
Saulius Beniulis,
Šiluvos mėgėjų meno kolektyvo vadovas