Šlageriai aidėjo prie Sujainių tvenkinio

Siųsti Versija spausdinimui

Saulėtą ir šiltą sekmadienio popietę sujainiškiai ir svečiai iš kitų miestų gausiai rinkosi prie atsinaujinusio Sujainių tvenkinio, kur nuvilnijo 7-oji respublikinė šlagerių šventė „Skinsiu raudoną rožę“. Renginys sukvietė nemažą būrį žiūrovų ir dalyvių, netrūko įvairiausių pramogų, edukacinių užsiėmimų.
Kiekvienas norintis galėjo užsukti į Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos Sujainių filialo kiemelį. Čia visų laukė edukaciniai užsiėmimai, apsilankiusieji galėjo pabendrauti, medžių paunksmėje piešti ar skaityti.
Bibliotekininkė Danelija Laurinavičiūtė ragino šventės dalyvius nepamiršti knygučių ir lankytis bibliotekose, nes ten galima ne tik skaityti knygas, bet ir dalyvauti įvairiose veiklose ir renginiuose. Visiems patiko leisti laiką kartu, o bibliotekininkė džiaugėsi bendradarbiavimu ir geromis emocijomis. Svarbiausia – prizus gavo visi.
Šlagerių šventės rengėjai dėkojo dalyviams, žiūrovams, rėmėjams, kurie darbavosi, kad šventė pavyktų. Sujainiškiai viliasi, kad didžiulio susidomėjimo sulaukianti šventė „Skinsiu raudoną rožę“ įvyks ir kitąmet.
Danelija Laurinavičiūtė,
Sujainių bibliotekos vyresn. bibliotekininkė

Komentarų nėra