Smagi ir įdomi vasara bibliotekoje

Siųsti Versija spausdinimui


Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešoji biblioteka kviečia 1–4 klasių moksleivius įdomiai ir turiningai leisti laiką popietinėje vaikų stovyklėlėje „Smagi ir įdomi vasara bibliotekoje“. Šios popietinės stovyklos tikslas – ne tik skatinti turiningą vaikų vasaros poilsį, bet ir sukurti sąlygas jų saviraiškai, įvairiapusiam ugdymui bei kūrybiškumui atsiskleisti. Bibliotekoje gausu šiuolaikinių technologijų, smagių žaidimų ir edukacinių užsiėmimų, tad vaikai nenuobodžiaus, linksmai ir prasmingai leis laiką, atras naujų pomėgių, susiras draugų.
Mažieji lankytojai kviečiami dalyvauti „Įdomiosios robotikos“ užsiėmimuose, kur susipažins su interaktyviais robotukais-konstruktoriais, konstruos savo robotukus ir juos galės įamžinti nufotografuodami planšetėmis. Vaikai taip pat susipažins su skaitmenine grafine planšete ir meniniam piešimui skirta programa „Krita“. Galiausiai savo smagias veiklas bandys įamžinti 360 laipsnių kamera, išbandys kitas technologijas.
Edukacinė-kūrybinė veikla padės vaikams išlaisvinti fantaziją ir prisiminti perskaitytas įdomias knygas. Per edukacinį užsiėmimą „Pasaka dėžutėje“, pasitelkus įvairiausias priemones, stovyklos dalyviai gamins dioramas, jose atvaizduos scenas iš perskaitytų knygų. Šių literatūrinių scenų atkūrimą įkvėps pažintis su knygų ir lėlių-literatūrinių personažų parodos „Atėję iš knygų“ pristatymas. Edukaciniame užsiėmimų kambaryje vaikai susipažins su įvairiais kūrinių herojais, sužinos apie šių personažų atsiradimą knygose, apie jų literatūrinį „gyvenimą“. Žinoma, netrūks ir kitų literatūrinių pristatymų, padėsiančių vaikams geriau pažinti knygų pasaulį.
Smagiai ir linksmai laiką leisti bibliotekoje padės įvairūs žaidimai ir viktorinos. Esant geram orui vaikus pakviesime bibliotekos terasoje žaisti šaradas, vyks smagi „Knygų lobio“ paieška. Taip pat pasiūlysime sudalyvauti ir varžytis viktorinose, jose vaikai galės ne tik pasitikrinti žinias, bet ir sužinos naudingų dalykų apie saugų naudojimąsi internetu ar literatūrinius pasakų personažus.
Popietinės vasaros stovyklėlės „Smagi ir įdomi vasara bibliotekoje“ užsiėmimai organizuojami vasaros metu, 4 dienas per savaitę, nuo antradienio iki penktadienio. Kiekvienos dienos veiklų trukmė 2 valandos. Sudaromos grupės po 5 vaikus, todėl reikalinga išankstinė registracija. Užsiregistruoti galima užėjus į Informacinių paslaugų ir vaikų literatūros skyrių arba el. paštu vaiku@raseiniai.rvb.lt, telefonu
(8 428) 51 328.

Justina Maulienė,
Informacinių paslaugų ir vaikų literatūros
skyriaus vyresn. bibliotekininkė

Komentarų nėra