Šokių bateliai piešiniuose

Siųsti Versija spausdinimui

Šokis – tai žaidimas, kurio metu mes turime galimybę iš vienos realybės pereiti į kitą. Tokią, kurioje tiesiogiai atsispindi kiekvieno žmogaus psichologinis gyvenimas. Čia svarbu viskas – kaip žmogus juda, ką jis jaučia, kai šoka, kokias elgesio ir bendravimo strategijas naudoja. Taip pat – kaip žmogus keičiasi judesio vystymosi procese. Šokis tampa resursu, kai jis perauga į pozityvios būsenos ir energijos šaltinį. Fiziniame lyg­menyje šokio – judesio terapija leidžia tiksliai suvokti savo fizinį „aš“, judesiais išreikšti nuotaikas, požiūrius, idėjas, atsipalaiduoti.
Dėl Lietuvoje paskelbto karantino sustabdytos visos šokių veiklos, festivaliai, konkursai, negalime šokių kolektyvai sušokti mėgstamų šokių Tarptautinei šokio dienai paminėti. Tad Neringos šokių studijos vadovė Neringa Šlopšnienė nusprendė ją paminėti kitaip – suorganizavo piešinių konkursą tema ,,Šokių bateliai“, jame dalyvavo I–IV grupių šokėjai. Ugdytiniai šokių batelius galėjo piešti, kepti, išlankstyti ar iškarpyti – daryti kaip tik sugalvojo.
Šokių vadovė Neringa dėkoja už puikius darbus ir laukia nesulaukia, kada vėl galės su savo mylimais šokėjais susitikti šokių salėje ir kiekvieną stipriai apkabinti.

Neringa Šlopšnienė,
Neringos šokių studijos
vadovė

Komentarų nėra