Šokių konkursas-festivalis „Šokio fiesta 2021“

Siųsti Versija spausdinimui

Kovo 26–27 d. nuotoliniu būdu vyko tradicinis respublikinis vaikų ir mokinių šokių konkursas-festivalis ,,Šokio fiesta 2021“. Visus pasveikino šio renginio organizatorė Šiluvos gimnazijos vyresnioji šokių mokytoja ir Raseinių Neringos šokių studijos vadovė Neringa Šlopšnienė. Dalyviams ji palinkėjo gražių įspūdžių, komisijai – gero vertinimo, puikios nuotaikos. Taip pat sveikinimo žodį tarė Šiluvos gimnazijos direktorius Rimas Puidokas.
Vertinimo komisiją sudarė Kėdainių šokių klubo ,,Vilnis“ vadovė Natalija Tokareva, trenerė, zumbos instruktorė Ineta Birsėnienė iš Kauno, Vilkaviškio šokių studijos ,,Šokantys bateliai“ ir ,,Aušros“ gimnazijos šokių kolektyvo ,,Norija“ vadovė, šokių mokytoja ekspertė, 2018 m. dainų ir šokių šventės šokių dienos baletmeisterė Vilija Jakubauskė ir Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos šokių mokytoja ir šokių studijos ,,Next step“ vadovė Brigita Lendzevičienė.
Dalyvavo 703 šokėjai iš Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Klaipėdos, Mažeikių, Kelmės, Raseinių, Šiluvos, Girkalnio, Viduklės, Gargždų, Rokiškio, Tauragės, Jurbarko, Plungės, Smalininkų, Radviliškio, Šeduvos, Vėžaičių, Širvintų ir Šilutės.
Dalyviai buvo suskirstyti į penkias grupes pagal amžiaus kategorijas. Komisijos vertinimas pradžiugino šokėjus, nė vienas neliko nuskriaustas. Visi buvo apdovanoti, nes pasidalino I–III vietas. Už tai gavo padėkas ir medalius.
Už pagalbą organizuojant konkursą nuoširdžiai dėkoju Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos metodininkei Valdonei Balčaitienei ir administratorei Erikai Montvilienei, Šiluvos gimnazijos direktoriui R. Puidokui, komisijos nariams, šventės rėmėjams – UAB „Danspin“ vadovui Rosvaldui Kunickui ir Mažeikių ,,Vyturio“ pradinės mokyklos 1–4 kl. mokinių tėveliams.
Neringa Šlopšnienė,
konkurso organizatorė

Komentarų nėra