Šokių vakaras Viduklėje

Versija spausdinimui

Gražų balandžio 26-osios vakarą Raseinių rajono kultūros centre (RRKC) Viduklėje rinkosi gausus būrys šokio mėgėjų ne tik iš Viduklės, bet ir iš kitų vietovių – vyko „Šokių vakaras su „Nemakščių vyrais“.
Renginio vedėja RRKC Nemakščiuose kultūrinių renginių organizatorė Lina Andrulienė pradėti vakarą dainomis pakvietė Viduklės moterų ansamblį „Ringė“ (vad. Gerda Lapinskaitė). Moterų sudainuotos dainos visus nuteikė linksmam pabuvimui, jį pratęsė Raseinių kraštą visoje Lietuvoje garsinantis kolektyvas – liaudiškos muzikos kapela „Nemakščių vyrai“. Grojant šiems muzikantams salėje sėdinčiųjų neliko. Buvo taip smagu, kad visų kojos pačios kilnojosi. Šokius puikiai papildė vakaro vedėjos organizuoti linksmi žaidimai.
Pasibaigus vakarui jo dalyviai į namus skirstėsi su šypsenomis veiduose. Jie linksmai, turiningai praleido laiką, pabendravo vieni su kitais.
Buvo puikus renginys, už jį dėkojame svečiams iš Nemakščių, Viduklės kultūrinių renginių organizatoriui Giedriui Radčenko ir Viduklės kaimų bendruomenės pirmininkei Reginai Morkuvienei.

Gerda Lapinskaitė,
RRKC Viduklėje mėgėjų
meno kolektyvų vadovė

Komentarų nėra