Solidarumo bėgimas – socialinė iniciatyva

Siųsti Versija spausdinimui

Solidarumo bėgimas – tai jau 8-ąjį gimtadienį švenčianti organizacijos „Gelbėkit vaikus“ socialinė iniciatyva. Šiais metais prie šio bėgimo jungėsi ir Raseinių lopšelio-darželio „Liepaitė“ bendruomenė, ugdytiniai ir jų tėveliai. Rugsėjo 20 dienos rytmetį skambant nuotaikingai muzikai rinkomės į stadioną. Kūno kultūros pedagogė Diana vaikučius kvietė rikiuotis į iškilmingą eiseną ir skelbė solidarumo bėgimo pradžią. Šio bėgimo misija – pasaulį padaryti geresnį skatinant solidarumą ir renkant paramą tiems, kam jos labiausiai reikia. „Liepaitės“ bendruomenėje nuolatos diegiamos solidarumo ir empatijos vertybės, raginama susimąstyti apie vaiko teises Lietuvoje ir visame pasaulyje.
Solidarumo bėgime dalyvaujantys vaikučiai ieškojo rėmėjų – jais tapo mamytės ir tėveliai, seneliai, vyresni broliukai ir sesutės, jie sutiko paaukoti pasirinktą sumą už kiekvieną vaikučio nubėgtą simbolinį solidarumo kilometrą. Per bėgimą mokytojos fiksavo mažųjų bėgikų nubėgtus simbolinius kilometrus. Pasibaigus bėgimui įrašė kilometrų skaičių į kiek­vieno bėgiko kortelę.
Nors ir mažos širdelės – bet siekiai ir tikslai didūs! Susibūrę į bendrą sportinę veiklą, vedami kilnių tikslų, vaikučiai stengėsi nubėgti kuo daugiau solidarumo kilometrų ir padėti kitiems vaikams. Ši graži bendrystė skatina mūsų solidarumą, plečia pasaulėžiūrą ir ugdo toleranciją kitų vaikų atžvilgiu.
Renginio pabaigoje visi buvo apdovanoti organizatorių paruoštais diplomais. Nuoširdžiai dėkojame grupių vaikučiams, jų tėveliams, mokytojoms, darželio bendruomenei už dalyvavimą solidarumo bėgime ir auka prisidėjusiems prie šios gražios ir prasmingos akcijos.
Diana Pečiulienė,
lopšelio-darželio „Liepaitė“
kūno kultūros pedagogė

Komentarų nėra