Solidarumo bėgimas Šiluvos gimnazijoje

[1]Spalio mėnesį Šiluvos gimnazijoje vyko jau tradicija tapęs „Solidarumo bėgimas 2021“. Solidarumo bėgimas – organizacijos „Gelbėkit vaikus“ iniciatyva, kuria siekiama skatinti solidarumą tarp skirtingų kultūrų, socialinės aplinkos ir įvairaus amžiaus moksleivių. Šio bėgimo misija – pasaulį daryti geresnį, skatinant solidarumą, renkant paramą tiems, kam jos labiausiai reikia. Solidarumo bėgimas vertingas ne tik dėl surinktų lėšų, bet ir todėl, kad vaikus mokome būti geresnius, tolerantiškesnius ir nuo mažens padėti aplinkiniams. Kartu tai vaikų siunčiama žinia suaugusiesiems, kad socialinis jautrumas neturi sienų.
Dėl susidariusios situacijos Lietuvoje, t. y. viruso COVID-19 plitimo, bėgimas gimnazijoje buvo organizuojamas atskiroms klasėms. Mokiniai, nuo mažiausių iki vyriausių, pasipuošę simboliniais lipdukais, dalyvavo Solidarumo bėgime. Džiugu, kad prisijungė ir klasių vadovai, kad bėgime mūsų buvo tiek daug, kad visi išgyvenome kilnų paramos kitam jausmą. Visi kartu mes tikimės pasaulį padaryti geresnį, skatinti solidarumą, atsakomybę, sąmoningumą.
Nuoširdžiai dėkojame visiems už paramą, prisidėjimą prie šios organizacijos kilnaus tikslo, tai puikus solidarumo pavyzdys.

Laimutė Maraulienė,
fizinio ugdymo mokytoja