Spektaklis-koncertas namų ekranuose

Siųsti Versija spausdinimui

Klaipėdos jaunimo teatro spektaklis-koncertas namų ekranuose „Graži ir ta galinga – gyvai“ – tai unikali garsinė ir vaizdinė patirtis, kino principais atskleidžianti Klaipėdos jaunimo teatro spektaklį-koncertą. Muzikos ir teatro scenas aplankiusios pasirodymo „Graži ir ta galinga“ kūrėjos šį kartą beldžiasi į žiūrovų ekranus ir kviečia iš naujo patirti, o gal pirmą kartą išgirsti drąsiais moterų balsais apdainuotą jų pačių istoriją Lietuvoje.
Vasariško Lietuvos grožio apsuptyje nufilmuotas spektaklis-koncertas „Graži ir ta galinga“ leidžiasi į nuotykių, intrigų ir dramų kupiną kelionę ne tik per Lietuvos istoriją, bet ir per kiek­vienos moters patirtis ir emocijas. Subtiliai jas perteikianti kino kamera atskleidžia teatrališką koncerto kūrėjų ekspresiją ir leidžia pasijusti po pievas braidančių ir po medžius besikarstančių šiuolaikinių Lietuvos istorijos kūrėjų kompanionu.
Gyva „Graži ir ta galinga“ energija pulsuoja teatro scenoje, kūrėjų tekstinis sąmojis ir muzikinis originalumas aidi klausantis koncerto dainų. Visgi „Graži ir ta galinga – gyvai“ suteikia dar artimesnę šio išskirtinio pasirodymo patirtį, joje atskleidžiamas apdainuojamų lietuvaičių nuoširdumas ir trapumas, jo netrūko net ir galingiausiai mūsų istorijos damai.
Į šį renginį būtina registracija www.raseiniukulturoscentras.lt.
Raseinių rajono kultūros centro informacija

1 Komentaras

  1. Povilas

    2020-12-14 12:14

    Labai puikiai.