Sportas be tabako

Siųsti Versija spausdinimui

Enrika RADAVIČIŪTĖ

Raseinių „Kalno“ vidurinė mokykla vykdo sveikatos stiprinimo programos projektą „Gyvenkime sveikiau ir linksmiau“. Organizuojant projekto veiklą, didelis dėmesys skiriamas rūkymo, alkoholio ir psichotropinių medžiagų vartojimo prevencijai. Tradicine tapo mokslo metų pabaigoje organizuojama sporto šventė „Sportas be tabako“.  Joje dalyvauja 6-9 ir 11 klasių mokiniai. Šis renginys kasmet sulaukia didelio mokinių aktyvumo ir sportinio entuziazmo.
Prisistatymui klasių komandos nupiešė originalius plakatus, paruošė šūkius, skirtus sporto populiarinimui, kovai su rūkymu.
Toliau ėjo įvairios sportinės rungtys, kurias išradingai parengė kūno kultūros mokytojai: estafetės pernešant gimnastikos lazdą, kamuolius ir įvairius svorius, šokinėjimas su maišu ir t. t. Daugiausiai emocijų, fizinių jėgų ir ištvermės pareikalavo virvės traukimo rungtis.
Susumavus rezultatus, 6-7 kl. amžiaus grupėje nugalėtoja tapo 6 a kl. komanda, o vyresniųjų amžiaus grupėje niekam nenusileido 11 a Komandos buvo apdovanotos padėkos raštais ir prizais.
Ir dalyvius, ir sirgalius sporto šventės metu džiugino saulutės spinduliai ir lydėjo puiki nuotaika. Džiaugiamės šauniai pavykusiu renginiu!

Komentarų nėra