Sporto savaitgalis

Versija spausdinimui

Mindaugas TU?AS

i? met? gruodio 10 dien? Sporto ir laisvalaikio klube KARPYN? lank?si sve?iai i Auktaitijos Panev?io Oraninis kamuolys. Gerai pa?stama, jauna komanda. Niekas i i? varyb? nelauk?me siurpriz? komanda jauna, o mes su didesne patirtimi ir ?gio persvara turime juos ?veikti ir, kaip man?me, gal net triukinti.
Pradia sunkoka, nepataikyta keletas lengv? metim?, bet mes spurtavome ir ?gijome ioki? toki? persvar? 8 2. Bet sve?iai negalvojo sud?ti ginkl?, gal tiesiog jaun? sportinink? ambicijos neleido jiems nusileisti, o taip pat noras ?rodyti sau ir visiems, kad jie gali laim?ti. ?pus?jus k?linukui, jau tik 10-8, tiesa dar pirmavome, bet jau ir to mao 6 tak? pranaumo nebetur?jome. Dar po akimirkos, po keli? netaikli? metim? i po krepio, likus aisti 2.38 sek., atsiliekame (14-16). Vis d?lto du i eil?s realizuoti metimai i vidutinio nuotolio su praanga v?l leidia mums ?gauti pranaum? ir ? pertrauk?l? ieiname pirmaudami rezultatu 20-18. Maa, bet persvara.
Antrasis k?linys prasid?jo keliomis klaidomis tiek m?s? komandai, tiek prieininkams suaidus 3 minutes, mes padidinome savo persvar? tik iki 4 tak? (30-26).
Vyko apylyg? kova, ir niekaip nei?jo iek tiek didesniu atstumu atitr?kti nuo varov?, kas b?t? leid? pasijusti saugiau m?s? komandai. Bet vis d?lto likus aisti 3 minutes, jau tur?jome dvylikos tak? pranaum? – 42-30. Ir v?l sustojome ?met?me patys, bet leidome ?mesti ir prieininkams. K?lin? baig?me tur?dami dvienkl? pranaum? +11 ir tai nuteik? optimistikai, ivengta dideli? duobi? ir isaugotas gal nesolidus, bet vis tiek neblogas pranaumas (28-19) 48-37.
Tre?iasis k?linys prasid?jo geru puolimu, bet apsiginti ne visada pavyko. Rezultatas augo m?s? naudai, suaidus 4 minutes pirmajame k?linyje 19 tak? skirtumu 64-45, o likus aisti 4 minutes jau 68-45. Bet varovai pasinaudojo lengvu m?s? stabtel?jimu ir greitai aptirpd? m?s? pranaum? iki 76-62. Persvara ilaikyta, bet
pasidiaugti nelabai tur?jome kuo, kadangi nesugeb?jome ilaikyti didesnio ?gyto rezultato. O k?linio rezultatas (28-25) visikai nediugino: peln?me beveik trisdeimt
tak?, bet ir varovams leidome pelnyti pakankamai daug.
Ketvirtojo k?linio pradia labai bloga. Suaidus kiek daugiau nei minut?, leidome varovams sumainti persvar? iki devyni? tak? 79-70. Nerimas v?l gr?o ir ? komand?, ir ? trib?nas juk tai lemiamas paskutinis k?linys, tod?l nebuvo galima atsipalaiduoti ir leisti varovams pajusti tvirtesn? pagrind? po kojomis bei suteikti vilties pergalei. Taip neatsitiko, tai buvo paskutinis prieinink? bandymas sutelkus visas j?gas kak? pakeisti iose varybose. M?s? komanda susikaup? ir pademonstravo solid? aidim?, rezultatas augo m?s? naudai. ?pus?jus k?liniui v?l tur?jome +20, bet tai dar nebuvo riba ir ne viskas, k? mes gal?jome parodyti. Atrod?, kad ir prieininkai jau sud?jo ginklus ar iseko j? j?gos, kurias atidav? paskutin? kart? bandydami pasivyti mus.
Raseini? Rasai Panev?io Oraninis kamuolys 113-83 (20:18, 28:19, 28:25, 37:21). Raseini? komandoje isiskyr? Valdemaras Savostjanovas (29 takai, 5 rez. perdavimai, 4 perimti kamuoliai), Nerijus Karlikanovas (23 takai) ir Vidmantas Ukuraitis (22 takai).
Pastebima buvo tai, kad kakaip isigudrinome labai daug pramesti i po krepio net tada, kai m?s? krepinink? visikai niekas nedeng?. Gal dar neapsipratome su nauja
arena, nes ?ia daugiau erdv?s prie visko reikia priprasti, o gal tiesiog tokia diena buvo m?s? vyrams. Kaip sakoma, pagyvensime pamatysime.
Artimiausios rungtyn?s Sporto ir laisvalaikio klube KARPYN? vyks 2010-12-17 18:00 val. Raseini? Rasai Bir? Rinkuki? alus.
Rajono pirmenyb?s, RKKSC sal?. 2010-12-11 Pirmieji ? aikt? ib?go Joseda ir Vidukel? puikiai viena kit? pa?stan?ios komandos, o Vidukel? viena t? komand?, kuri yra kietas rieutas kitoms. Pirmasis k?linys prasid?jo be jokios valgybos, bet nei vienai komandai nepavyko atitr?kti ir ?gyti nors kok? ap?iuopiam? pranaum?, daniausiai rezultatas b?davo lygus. Bet Joseda, geriau suaidusi antraj? k?linio dal?, sugeb?jo laim?ti pirm?j? k?lin? 32-21. Galima jau buvo manyti, kad tai gera pradia didelio darbo, reikia tik neatsipalaiduoti ir vis didinant rezultat? laim?ti susitikim?. Bet taip galima buvo tik manyti. Nieko panaaus nead?jo antrasis k?linys. Ambicingi ir jauni Vidukel?s krepininkai net negalvojo nusileisti vyresniems ir daugiau patirties turintiems varovams. Jie sugeb?jo panaikinti vienuolikos tak? skirtum? ir net buvo ilygin? bei persv?r? rezultat? savo naudai. Antrajame k?linyje, kaip ir rungtyni? pradioje, pirmavo tai viena, tai kita komanda, bet ir v?l pasikartojo tas pats scenarijus, nors k?lin? laim?jo Vidukel? (17-20), bendras rezultatas buvo Josedos naudai 49-41.
Po didiosios pertraukos puikiai nusiteik? kovai ir pilni j?g? gr?o ? aikt? Vidukel?s krepininkai, jie galingai prad?jo k?lin? ne tik ilygino rezultat?, bet ir persv?r? j?

savo naudai. Tre?i?j? k?lin? laim?jo net 17-30. Bendras rezultatas jau priklaus? Vidukelei 66-69. Trauktis nebuvo kur, t? suprato ir Joseda, bet buvo viena b?da Vidukel? ne ta komanda, kuri taip lengvai atiduoda takus. Visas ketvirtasis k?linys buvo labai ?temptas, nei viena komanda nenor?jo pralaim?ti. Tai l?m?, kadrezultatas daniausiai b?davo lygus ar vienu kitu taku pirmaudavo tai viena, tai kita komanda. Vis d?lto rungtyni? pabaigoje Vidukel? padar? kelet? grubi? klaid?, prarado kelet? kamuoli? ir to pakako, kad patyr? Josedos krepininkai tuo pasinaudot? ir ipl?t? pergal? rezultatu 99-96. Nugal?toj? gretose pasiym?jo V.Ukuraitis (29takai), D. Drimeikis (27 takai). Pralaim?jusi? M. ukauskas (32 takai), T.Banys (24 takai).
Antrosiose vakaro rungtyn?se susitiko taip pat labai panaaus lygio komandos: Autolera Darbo partija. Varybos buvo atkaklios ir labai panaios ? pirm?sias, iskyrus vien? epizod? rungtyni? pabaigoje. Pradia buvo gal kiek geresn? Darbo partijos komandai, bet tai buvo tik pradia. Netrukus Autolera ilygino rezultat? ir, geriau suaidusi paskutini?j? atkarp?, laim?jo k?lin? (21-11).
Antrasis k?linys buvo gana ramus ir lygus, k? bylojo ir jo rezultatas (25-25). Po didiosios pertraukos blogiau sek?si Autolerai ir ji pralaim?jo tre?i?j? k?linuk? (24-31). Ketvirtajame k?linyje ir v?l niekas neaiku, nugal?ti nor?jo visi ir nesvarbu, kaip. K?linys buvo ?temptas ir nervingas, bet jo pabaiga tokia, kad geriau sporte to neb?t?. Likus aisti apie minut?, N. Karlikanovas grubiai sustabd? J. Petkevi?i?, tuo gaudamas iose varybose penkt?j? praang?, kuri buvo dar ir diskvalifikacin?. Darbo partijos komanda realizavo baudos metimus ir laim?jo ias rungtynes rezultatu 98-94. Nugal?toj? gretose pasiym?jo J. Petkevi?ius (34 takai), G. yvatkauskas (16 tak?), A.Petrokas (15 tak?). Pralaim?jusi? N.Karlikanovas (43 takai).
Sekmadienio varybose susitiko Joseda ir Ariogalos Dairena. Josedai tai antrosios varybos i eil?s ir varovas ne tas, kad b?t? galima lengvai pasivaik?iojant po
aiktel? pasiimti takus. Taip ir atsitiko, sve?iai net negalvojo nusileisti, bet pirm?j? k?linuk? pralaim?jo (22-15). Antrajame aidimas dar labiau isilygino, ir k?linuk?
Joseda laim?jo tik vieno tako skirtumu (22-21). Po didiosios pertraukos vyko tikra kova: Dairena stojo ? paskutin? turm?, stengdamasi kaip nors perlauti rungtyni? eig?, ir tai jai i dalies pasisek?. ? k?linuk? ji laim?jo gana solidiai (19-32) ir jau buvo isiverusi ? priek? geru skirtumu 70-63. Bet tai buvo viskas, k? sve?iai gal?jo pasi?lyti t? vakar?. Galb?t vyresni krepininkai pavargo, o jaunesni nesugeb?jo pasinaudoti lemiamu momentu, o gal koj? kytel?jo per trumpas atsargini? aid?j? suolelis, ta?iau taip jau atsitiko, kad Joseda ketvirtajame k?linyje sutriukino sve?ius i Ariogalos net 30-2. Tai ir atsispind?jo galutiniame rezultate, kuris taip pat buvo triukinantis 93-70 Josedos naudai. Nugal?toj? gretose pasiym?jo D.Koba (16 takai), T.Lukonaitis (15 takai), A.Zinkus (12 takai). Pralaim?jusi? D.Sto?kus (14 takai), R.Dabainskas (13 takai). iose i pirmo vilgsnio lengvai laim?tose varybose netr?ko sirgali? emocij? ir priekait? teis?jams. Visi mes, lietuviai, esame krepinio ekspertai, treneriai ir t. t. Visi mes geriausiai imanome ? aidim? ir taisykles, bet vietoje to, kad kaltintume teis?j? vienu ar kitu sprendimu, ar tuo labiau alikumu, pam?stykime patys: o ar a sugeb??iau padaryti geriau u j?? Geriausias to ?rodymas b?t? ne r?kavimas ant teis?jo ir ?eidin?jimas, o pateis?javimas geriau u j?. Neklysta tas, kas nieko nedirba. I alies kritikuoti yra labai paprasta.
Antrosiose rungtyn?se susitiko Raseini? Raseika ir aiginio aiginys komandos. ios rungtyn?s buvo vienos i lengvesni? t? savaitgal?. Raseika tik pirm?j? k?lin? sugeb?jo dar iek tiek prieintis aiginio komandai ir pralaim?jo j? (21-24). Antrasis k?linys pralaim?tas 19-22. O tre?iajame Raseika jau buvo tiesiog triukinama, t? rodo ir k?linio rezultatas (4-26). Ketvirtajame k?linyje sve?iai i aiginio jau buvo truput? atsipalaidav?, bet laim?jo ir j? (16-23), o tuo pa?iu ir varybas rezultatu 60-95. Nugal?toj? gretose pasiym?jo R.ukauskas (24 takai), A.Birvinskas (13 tak?).
Tinklinis. 1- oji Lietuvos tinklinio lyga.
Sekmadien? vienas i Lietuvos vyr? tinklinio pirmosios lygos etap? vyko m?s? mieste, RKKSC sal?je. ?ia dalyvavo Klaip?dos Universitetas, taip pat Rietavo TK ir m?s? tinklinio komanda KKSC Norvelita. M?s? komanda gana nesunkiai ?veik? Klaip?dos Universitet? rezultatu 3:0 ir Rietavo TK rezultatu 3:1. Dvikov? tarp Klaip?dos Universiteto ir Rietavo TK laim?jo klaip?die?iai rezultatu 3:1. Kit? etap? m?s? tinklininkai ais ivykoje su kitomis pogrupio komandomis. S?km?s jiems!