Stipriname draugystės ir bendrystės tiltus

Siųsti Versija spausdinimui

Raseinių specialioji mokykla šiais metais ypatingą dėmesį skiria bendruomenės socialiniam emociniam intelektui ir socialinei partnerystei stiprinti. Raseinių lopšelio-darželio „Liepaitė“ „Asmens vidinės darnos tobulinimo“ komanda mokyklos pedagogus, mokytojų padėjėjus ir pagalbos mokiniui specialistus pakvietė į įkvepiantį susitikimą. Lektorės R. Kačiušienė, E. Vaitkienė,
R. Gurskienė ir G. Barčienė dalijosi praktiniais patarimais ir demonstravo metodus, kaip save apsaugoti stresinėse situacijose, kaip išlikti ramiam, kai aplinkybės susiklosto nepalankiai, gebėti atsipalaiduoti, efektyviai bendrauti ir bendradarbiauti, gerinant emocinį mikroklimatą darbo kolektyve. Lektorės profesionaliai ir nuoširdžiai bendravo su auditorija, dalijosi praktinėmis įžvalgomis ir įtraukė į įvairias veiklas. Susitikimas buvo dinamiškas, atviras, pulsuojantis pozityvumu ir energija. Lektorių pademonstruotas unikalus pasisveikinimo būdas, kaip geros dienos pradžios garantas, kiekvieno veide sukėlė susižavėjimą ir šypseną.
Po aktyviosios mokymų dalies viešnios buvo pakviestos apžiūrėti mokyklos edukacinių ir laisvalaikio erdvių ir susitikimo refleksijai. Aptartos galimos tolesnio bendradarbiavimo formos, diskutuota aktualiais įtraukiojo ugdymo įgyvendinimo klausimais, dalintasi sėkmės istorijomis.
Sandra Maslauskienė,
Raseinių specialiosios mokyklos
direktorė

Komentarų nėra