Stipriname skirtingų kartų šeimų bendravimą

Siųsti Versija spausdinimui

Ramonų kaimo bendruomenė, vykdydama projektą „Kompleksinės paslaugos šeimai“ ir mokydama bendros visos šeimos veiklos, stiprinančios skirtingų kartų šeimos narių bendravimą ir tarpusavio supratimą, rugpjūčio 17 d. suorganizavo išvyką už rajono ribų – vienos dienos pasibuvimą prie jūros Šventojoje. Kelionės dalyvių amžius buvo nuo 2 metukų iki 92 metų.
Šeimos, o ypač vaikai, nekantraudami laukė šios kelionės, nes ji padovanojo naujų patirčių, įspūdžių, o kartu praleistas laikas buvo nepakartojamas. Pasiekę jūrą vaikai nieko nelaukdami pradėjo statyti smėlio pilis, žaisti su smėliu, džiaugtis puikiu oru ir jūra. Vyresnieji, susibūrę nedidelėmis grupelėmis (siaučiant COVID-19 virusui stengėmės nebūti viename dideliame būryje), dalijosi gyvenimo patirtimi, lepinosi skaisčia saule ir pajūrio pramogomis. Šeimos atskirais būreliais aplankė Šventosios miestelį, susipažino su jo gyvenimu, pramogų parku, nauja bažnyčia, nupirko lauktuvių namiškiams.
Grįžtant į namus neatrodė, kad keliauninkai nuvargo. Visų įdegusius veidus puošė šypsenos ir buvo juntamas džiugesys. Bendra dienos veikla sustiprino tarpusavio bendravimą, supratimą. Nieko nebevargino psichologiniai sunkumai, nejutome socialinės atskirties ir buvome kaip viena šeima.
Dalytė Raudonienė,
Ramonų kaimo bendruomenės pirmininkė, projekto vadovė

Komentarų nėra