Stovykla „Atrask Žemaitiją“

Siųsti Versija spausdinimui

Rugpjūčio 24–28 dienomis Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos 40 pradinių klasių mokinių stovyklavo, draugavo ir keliavo po Žemaitiją. Lankėsi Kryžių kalne, Šiauliuose, Mosėdyje, prie Barstyčių akmens ir Telšiuose, Nemakščių technikos muziejuje ir Molavėnuose.
Mokiniai dalyvavo dviejose edukacijose: gamino saldainius šokolado fabrike „Rūta“ ir piešė ant stiklo Telšių „Alkos“ muziejuje. Vaikai džiaugėsi, kad tai darė pirmą kartą ir viskas pavyko. Nors saldainius valgyti įprasta, tačiau patiems pasigaminti buvo nepaprastai įdomu. Labai sudomino orientacinės užduotys akmenų muziejaus parke. Žavėjo senosios Žemaitijos sodybos Telšiuose, muziejaus aplinkoje ganėsi arkliai, ožkos, avys.
Visur stovyklautojus pasitiko puikūs gidai. Mokiniai ne kartą turėjo pasukti galvas atsakydami į vieną ar kitą klausimą, prisiminti matematiką, gvildenti loginio mąstymo užduotis, kartu žaisti ar judėti neįprastu ritmu. Stovyklos veiklose užteko laiko piešti, sportuoti naujoje gimnazijos žaidimų aikštelėje, draugauti ir bendrauti. Stovykla pavyko, nes vaikai atrado, koks gražus ir įdomus mūsų Žemaitijos kraštas.
Zita Kačiušienė,
Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos
pradinių klasių mokytoja

Komentarų nėra