Sugrįžimas į tarptautinį nuostabiųjų teatrų festivalį

Siųsti Versija spausdinimui

Po keleto metų Raseinių specialiosios mokyklos teatro studiją „Šypsena“ lankantys mokiniai, jų vadovė Vilma Vedauskienė, mokyklos direktorė Sandra Maslauskienė, auklėtoja Judita Olechnavičienė, mokytojo padėjėja Jūratė Dubinskienė spalio 3–7 dienomis buvo pakviesti į XVIII tarptautinį nuostabiųjų teatrų festivalį Lenkijoje, Tczewo mieste, kuriame parodė pagal bendruomenės sukurtą pasaką „Pupkis Pūstažandis ir draugai“ to paties pavadinimo spektaklį.
Festivalyje dalyvavo 26 kolektyvai iš Lenkijos, Lietuvos, Gruzijos, Bosnijos ir Hercegovinos, Makedonijos. Dėl įtemptos karinės padėties šalyje neatvyko Ukrainos teatro kolektyvai, bet jie festivalio dalyvių širdyse, spektaklių siužetuose, tylos minutėje buvo kartu viso festivalio metu, visi linkėjo pasauliui taikos ir kad karas Ukrainoje kuo greičiau baigtųsi.
Puikus oras, gera nuotaika, poilsis viešbutyje „Golun“, šokiai, vakaronės, kūrybinės dirbtuvės, prizas kolektyvui už nuotaikingiausią pasirodymą, dovanos, naujai atrasti draugai liks ilgam mokinių atmintyje ir skatins kurti naują spektaklį. Mokyklos direktorė pasirašė ketinimų bendradarbiauti susitarimą su Tczewo specialiojo ugdymo centru, tad tikimės ir kitais metais dalyvauti jau XIX nuostabiųjų teatrų festivalyje.
Vilma Vedauskienė,
Raseinių specialiosios mokyklos teatro studijos „Šypsena“ vadovė

Komentarų nėra