Sujainių bibliotekoje paminėta Vaikų gynimo diena

Siųsti Versija spausdinimui

Lietingą birželio 1 d. būrelis jaunųjų sujainiškių rinkosi į biblioteką, kur vyko popietė „Laimingai vaikystei – TAIP“, surengta kalendorinės vasaros pradžiai, Tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti ir vasaros skaitymo iššūkiui „Vasara su knyga 2022“ pradėti.
Į popietę susirinkusius mažuosius bibliotekos lankytojus bibliotekininkė Danelija pasveikino vaikų šventės proga ir palinkėjo, kad jų vaikystė būtų apsupta brangių ir mylinčių žmonių, kupina juoko, nuotykių ir atradimų, gražių svajonių išsipildymo.
Paskui visi kartu kibome į darbą ir piešėme ant ekologiškų popierinių vienkartinių lėkštučių, interaktyvios lentos, rašėme savo svajones, pynėme draugystės apyrankę. Šurmuliuodami vaikai visi išsirinko bent po vieną, kai kurie po dvi, tris knygeles. Buvo labai linksma: skambėjo muzika, vaikai šoko, žaidė įvairius judriuosius žaidimus. Šventės pabaigoje palinkėję saugios ir gražios vasaros piešinius sukabinome ant pačių vaikų pintos draugystės apyrankės.
Dvi valandas trukusi popietė vaikams neprailgo, nes paskui visi drauge vaišindamiesi saldumynais jie dalijosi šventės įspūdžiais. Vaikai prisižadėjo per vasaros atostogas užsukti į biblioteką. Ir ne tik prie kompiuterių, bet ir būti aktyviais knygų skaitytojais.
Smagiai praleista diena būryje draugų – geriausias prisiminimas kiekvienam vaikui!

Danelija Laurinavičiūtė,
Sujainių bibliotekos bibliotekininkė

Komentarų nėra