Susitikimas su poete D. Teišerskyte Kalnujuose

Siųsti Versija spausdinimui

Saulėtą spalio šeštadienį Kalnujuose vyko renginys Tarptautinei pagyvenusių žmonių dienai ir poeto, literatūros klasiko Jono Mačiulio-Maironio 160-mečiui paminėti. Ta proga į Kalnujus atvyko poetė, buvusi Seimo narė, linksma ir labai charizmatiška moteris Dalia Teišerskytė. Ji atsivežė poezijos knygą „Paskutinių lapų išleistuvės“. Susitikimas su poete paliko neišdildomą įspūdį. Ji skaitė savo eiles, atsakinėjo į pateiktus klausimus, pasakojo linksmas ir net labai juokingas istorijas iš savo darbo, verslo, kūrybos pradžios, pažinčių su žinomais žmonėmis. Dalia, sukūrusi daugiau nei 400 dainų tekstų, atvežė ir kompaktinę plokštelę „Aš sugrįšiu“, joje įrašyta devyniolika labai gerai pažįstamų dainų ir devyniolika pačios įgarsintų eilėraščių.
Renginyje rudeniškai romantišką nuotaiką kūrė Šiaulių rajono Pakapės romansų kolektyvas „Vėjūnė“. Šio kolektyvo veikloje daug metų dalyvauja buvusi kalnujiškė Regina Alejūnienė (Tautkutė) su vyru Robertu, jie pagrojo keletą savo kūrybos kūrinių.
Renginyje buvo galima pasigrožėti Kristinos Margevičienės rankdarbiais ir artimiau susipažinti su poeto Maironio gyvenimu ir kūryba. Surėmę pečius kartu su kultūros centro Kalnujuose renginių organizatore Laimute Baniene suteikėme kalujiškiams galimybę pasidžiaugti romantiška muzika ir poezija.
Daiva Myniotienė, Kalnujų filialo vyresnioji bibliotekininkė

Komentarų nėra