Šv. Jokūbo kelio jaunųjų ambasadorių estafetė

Siųsti Versija spausdinimui

Birželio 4 dieną Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos Atviro jaunimo centro (AJC) jaunuoliai dalyvavo žygyje „Šv. Jokūbo kelio jaunųjų ambasadorių estafetė 2021“. Šių metų jaunųjų ambasadorių estafetė ypatinga tuo, kad ji vyksta Šventaisiais Jokūbo metais – šiai iškiliai progai ji ir skirta.
Džiaugiamės turėję galimybę atrasti Šv. Jokūbo kelią savo Savivaldybėje, aplankyti kultūros paveldo, istorijos objektus, suvienyti skirtingų rajono vietovių jaunimą stiprinant tarpusavio socialinį ryšį, ugdyti bendradarbiavimo įgūdžius, stiprinti savo krašto pažinimą aplankant memorialą Lietuvos partizanams Kryžkalnyje.
Žygyje pėsčiomis dalyvavo 19 entuziastingai nusiteikusių jaunuolių, numatytas ir renginio organizatorių patvirtintas maršrutas, kurį turėjome įveikti, tai Nemakščiai–Kryžkalnis–Nemakščiai. Apytiksliai atstumas buvo apie 17 km. Numatėme, kad atstumą įveiksime per 5 val., bet, mūsų pačių nuostabai, laikas buvo ženkliai trumpesnis ir tikslą pasiekėme per 3,5 val.
Po žygio vyko kulinarinis užsiėmimas, įspūdžių pasidalijimas ir grupinė diskusija. Visiems dalyviams įteikti Šv. Jokūbo kelio jaunųjų ambasadorių sertifikatai. Už žygio organizavimą ir jo eigą buvo atsakingas Raseinių AJC metodininkas Renatas Globys. Ačiū Raseinių AJC savanorėms Rugilei ir Samantai, kurios įtraukė jaunuolius į šią aktyvią estafetę.
Nuoširdžiai dėkojame organizatoriams už kvietimą dalyvauti ir būti Šv. Jokūbo kelio jaunaisiais ambasadoriais.
Kristina Taučaitė,
Atviro jaunimo centro metodininkė

Komentarų nėra