Šv. Kalėdų belaukiant

Siųsti Versija spausdinimui

Paliepiuose gruodžio 20 d. apsilankė Kalėdų Senelis ir kartu su nykštuku, laikydamiesi visų saugumo priemonių, leidosi į kelionę pas vaikus ir garbaus amžiaus senjorus. Vaikų akys žibėjo išvydus Senelį – vieni jų buvo pasiruošę plakatus, kiti eilėraštukus, o treti buvo nustebę prie lango išvydę žilabarzdį raudonu kostiumu! Nepamiršti ir garbaus amžiaus senjorai, visi buvo maloniai nustebinti, dėkingi ir, pasak vienos senjorės, jie jau seni maži vaikai ir laukia Kalėdų ne ką mažiau už kitus.
Keliaudamas po Paliepių kaimą Senelis taip pat užsuko ir į keletą kalėdiškai pasipuošusių sodybų. Dėkojame visiems, kad puošiate savo kiemus ir taip kuriate kalėdinę nuotaiką mūsų Paliepiuose!
Už finansinę paramą nuoširdžiai dėkojame Raseinių rajono savivaldybei, Raseinių rajono kultūros centrui ir J.Vazgiui už lėšas iš vaikams skirto projekto „Šiltos Kalėdos“.
Regina Krušinskienė,
RRKC Paliepiuose kultūrinių renginių
organizatorė

******************

Nors susidariusi situacija nelabai palanki, tačiau Kalėdų Senelis laikėsi visų apsaugos priemonių ir gruodžio 20 d. aplankė Žibulių bendruomenės gyventojus. Pirmiausia skubėjo ten, kur visada laukiamiausias – pas savo mažuosius vaikučius ir senjorus. Taip pat aplankė jubiliatus, šiais metais šventusius apvalias jubiliejines sukaktis.
Kalėdų Senelis vykdo paskutinę savo misiją šiais metais. Nuo Žibulių bendruomenės gyventojų siunčia nuoširdžią padėką Raseinių rajono savivaldybei už dovanas bendruomenei ir asmeniškas bei linki visiems laimingų Naujųjų metų.
Virginija Norkienė,
bendruomenės pirmininkė

************************

Vis trumpesnė saulės kelionė dangumi. Vos švystelėjusi ji slepiasi vėl ir kasdien ilgėjantys tamsos šešėliai skverbiasi į žmonių mintis, darbus, rūpesčius. Ypač šiemet, kai pasidžiaugti gyvenimo tėkme, rodos, ir nebuvo kada. Kai saulės sugrįžimo laukiame su daug didesne viltimi negu kitais metais, o artėjančios šventės, kad ir nebus tokios kaip visada, vis tiek bus šventės. Gal labiau suprasime, kad žmogaus bendrystė su žmogumi kur kas šventesnis dalykas, negu iki šiol pagalvojome.
Gylių kaimo bendruomenės taryba, kaip kiekvienais metais, stengėsi išlaikyti kalėdines tradicijas, pasidalindama su vienišais kaimo žmonėmis laukimo akimirkomis. Šiemet jos kitokios, deja. Be susibūrimų, apsikabinimų, žiūrėjimo ir kalbėjimo. Bet šventės nepakeisi. Ji vis tiek ateina. Pasitarę radome išeitį. Tarybos nariai aplankė penkiasdešimt vienišų žmonių ir vienuolika ikimokyklinukų vaikučių. Lyg kalėdiniai nykštukai paliko dovanėles ant kiemo vartų ar prie durų. Esame dėkingi Raseinių rajono savivaldybės administracijai už finansinę paramą. Juk žmonės laukė, tikėjo ir džiaugėsi, kad sulaukė. O buvo taip smagu pažadinti džiaugsmą, suteikti kad ir mažą galimybę pajusti šventę ir tikėti – gimė Kristus, gims ir nauja ilgėjanti diena, o su ja – ir nauja viltis.
Dėkojame už gražios iniciatyvos pradžią buvusiai bendruomenės pirmininkei I.Petraitienei. Šią tradiciją rūpestingai tęsia pirmininkė R.Butkienė.
Elytė Norvilienė, asociacijos valdybos pirmininkė

Komentarų nėra