Sveika, vasarėle!

Siųsti Versija spausdinimui

Ketveri metai pralėkė tartum vėjas. Gegužės 28 dieną įvyko virtuali Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos pradinių klasių mokinių mokslo metų užbaigimo šventė „Sveika, vasarėle!“– ketvirtokų išleistuvės. Direktorės pavaduotoja ugdymui Irena Griškienė supažindino mokinius ir jų tėvelius su mokytojų tarybos posėdžio nutarimu. Paskui šventiškai nusiteikę drugeliai surinko sveikinimus ir palinkėjimus iš draugų ir nunešė juos ketvirtokams. Kiek daug švelnumo ir meilės mokinukai sudėjo į savo kūrybinius darbelius! Mokytojos išmoningai pateikė vaizdinę medžiagą apie savo mokinių vykdytas veiklas per visus mokslo metus.
Rimti ir susikaupę ketvirtokai atsisveikindami ir žengdami pirmą žingsnį tolyn nuo vaikystės išsakė gražiausius padėkos žodžius mokytojoms ir savo draugams,  dainavo mėgstamas dainas, skaitė eiles.
Gimnazijos direktorė Irena Jankevičienė džiaugėsi šių mokslo metų pradinių klasių mokinių mokymosi rezultatais, veiklų pristatymais, dėkojo tėveliams už nuoširdų bendradarbiavimą ir linkėjo saugios, šiltos ir sveikos vasaros.
Nauja penktokų auklėtoja Genovaitė Jankauskaitė savo auklėtiniams palinkėjo gerų atostogų, neišdildomų įspūdžių, o pailsėjus saugiai grįžti prie knygų jau nevirtualioje aplinkoje. Visada gera grįžti, kai žinai, kad kas nors tavęs laukia…
Mama Raimonda ketvirtokų tėvelių vardu nuoširdžiai dėkojo pirmajai mokytojai už šiltą, paguodžiantį žodį ir begalinį rūpestį.
Labai džiaugiausi, kai po renginio sulaukiau skambučių, žinučių ir komentarų su padėkomis už puikiai praleistą laiką, šventinę nuotaiką, gimnazijos šurmulio jausmą.
Dėkoju visiems, padėjusiems organizuoti kitokį renginį.
Jūratė Dumskienė,
pradinių klasių vyresn. mokytoja

Komentarų nėra