Sveikinimai skambėjo vaikų lūpomis

Siųsti Versija spausdinimui

Raseinių lopšelyje-darželyje „Liepaitė“ skambant muzikos garsams į salę sugužėjo moterys, kur jų laukė Kovo 8-osios staigmena. Šią dieną siejame su pagarba moterims, išskirtiniu dėmesiu joms, gėlėmis.
„Voriukų“ ir keletas „Boružėlių“ grupių vaikučių plušėjo ruošdamiesi pasveikinti lopšelio-darželio moteris su pirmąja pavasario švente – Kovo 8-ąja. Priešmokyklinės grupės pedagogės Sigitos ir muzikos pedagogės Ilonos kūrybingumo ir iniciatyvumo skatinami vaikai gamino dovanas – krepšelius su gėlėmis, ruošė vaidmenis pasirodymui.
Šventės pradžioje moterims prasmingus sveikinimo žodžius tarė Raseinių rajono savivaldybės tarybos narys Edgaras Juška. Jo išsakytos mintys apie moterį prilygo visatos lobiui, kad moteris reikia branginti, vertinti. Po šių žodžių vaikai skubėjo pasveikinti moterų savo rankomis pagamintomis dovanėlėmis – gėlių krepšeliais. Vaikų lūpomis skambėjo sveikinimo žodžiai, dainos. Daug gerų emocijų suteikė vaidinimas „Žvirblio vestuvės“. Staigmena buvo padovanoti du paveikslai – „Laivas vandenyne“ ir „Gėlė“. Šiuos paveikslus šokio ritmu iš spalvotų skarelių „nutapė“ vaikai.
Padėka vaikams už padovanotas nuostabias akimirkas nuvilnijo gausiais aplodismentais, o lopšelio-darželio direktorė įteikė dovanėlę.
Roma Kasparavičienė,
lopšelio-darželio pavaduotoja ugdymui

Komentarų nėra