Švenčių laukimas Ariogaloje

Siųsti Versija spausdinimui

Žiema – nuostabus metų laikas. Kai lauke šalta, mus šildo namų židinys. Raseinių meno mokyklos Ariogalos skyriaus mokiniai gruodžio 9 dienos vakarą šildė savo tėvelių širdis nuostabiais muzikos garsais, vyko mokytojų Džiuljetos Banienės (fortepijono klasė), Akvilės Baliukonytės (akordeono klasė), Domo Ročkos (gitaros klasė) ir Danguolės Raškevičienės (vokalo klasė) mokinių jungtinis koncertas „Laukiame švenčių“.
Į jaukią, puošnią mokyklos salę rinkosi smalsūs žiūrovai: mokytojai, koncerto dalyvių tėveliai, artimieji, draugai. Šis koncertas išsiskyrė žaisminga nuotaika, nuoširdžiu, puikiu fortepijono, akordeono, gitaros ir vokalo klasių mokinių muzikavimu ir puikiu dainavimu. Renginys nebūtų buvęs toks įdomus, jei ne šaunių, artistiškų koncerto vedėjų Paulinos Šolytės ir Gabijos Banytės gražus programos vedimas. Koncerto pradžioje skambėję kūriniai renginiui teikė puikią nuotaiką ir iškilmingumo. Klausytojus pasveikino merginų vokalinis ansamblis Vytauto Kernagio daina „Nenusigąsk, tai aš“ (kolektyvą paruošė mokytoja D. Raškevičienė). Vėliau mokyklos scenoje debiutavo patys jauniausi pianistai pirmokėliai, pasirodė Tėja Džiaugytė, Adrija Giedraitytė, Dajus Giedraitis ir Vesta Gailiūtė. Scena tapo tikru išbandymu, nes tai buvo pirmasis sėkmingas jų pasirodymas. Lydimi žiūrovų aplodismentų su nedideliu jauduliu, iškilmingai jie žengė į sceną.
Vakaras neprailgo. Koncerte skambėjo gražiausios lietuvių ir užsienio kompozitorių melodijos. Jas skambino jaunieji pianistai ketvirtokai: Tautvilas Šukevičius, Marta Šalvaitytė, Ugnė Morkutė, penktokė Paulina Šolytė ir Gabija Banytė (papildomas 2-asis instrumentas fortepijonas). Subtiliai skambino ir jaunieji gitaros atlikėjai Benas Krasauskas (1 kl.) ir Melita Paškevičiūtė (2 kl.). Koncertinę programą paįvairino fortepijoninis P. Šolytės ir U. Morkutės, akordeonininkių P. Šolytės ir Ievos Kaupaitytės duetai. Koncertinė programa baigėsi puikia vokalinio merginų ansamblio atliekama daina „Ten, kur niekada nebuvau“ (muzika ir eilės M. Ikasalaitės) bei Evelinos Dubauskaitės ir Airos Klangauskaitės autorine daina „Mūsų meilė“.
Gruodžio melodijų vakaras, pilnas stebuklų, baigėsi. Mokiniai ir tėveliai tarė nuoširdžius padėkos žodžius mokytojams.

Džiuljeta Banienė,
Raseinių meno mokyklos
Ariogalos skyriaus vyresnioji mokytoja

Komentarų nėra