Šventė Kilupiuose

[1]Balandžio 23 dieną rinkomės Kilupių kaimo bendruomenės namuose švęsti Atvelykio. Nepabūgome gausaus lietaus, jis nesugadino nuostabių šventinių linksmybių, geros nuotaikos, humoristinių akimirkų. Didžiausias dėmesys skirtas vaikučiams, nes juk tai mažosios Vaikų Velykėlės. Pasiruošimas šiai šventei buvo kruopštus ir nuoširdus. Per atostogas vaikai piešė, gamino dovanėles, bendravo ir žaidė kartu, savo darbeliais papuošė bendruomenės namus. Pagyrimo ir padėkos verti Urtė, Edgaras, Martynas ir Raselė.
Šventės dieną kaimo mažieji žaidė, rideno kiaušinius, minė mįsles… Išradingai ir linksmai šventė prasidėjo pasirodžius Velykų bobutei su dovanomis ir margučiais. O kiek linksmumo ir gerų emocijų sukėlė bendruomenės narių pasirodymas – atstriksėjo kiškutis su auksiniu kiaušiniu, prisistatė laputė, meškutė, mažas dygus ežiukas, visus nustebino briedis bėgdamas risčia.
O kokia šventė be svečių. Mus aplankė Raseinių rajono savivaldybės tarybos narys, Raseinių rajono kaimų bendruomenių sąjungos pirmininkas, Gėluvos kaimo bendruomenės pirmininkas Jonas Vazgys su žmona Zita, Gėluvos seniūnaitė Vida Šalvaitienė, asociacijos „Ariogalos bendruomenė“ pirmininkė Petrona Stankienė ir būrelis Ariogalos bendruomenės narių. Svečiai pasveikino linkėdami gyventi bendruomeniškai, draugiškai ir taikoje.
Velykų bobutė bendruomenės vardu padėkojo ir apdovanojo darbščias ir kūrybingas mūsų moteris – Editą, Vilmą, Odetą, Liną ir Danutę. Padėkota visų vardu pagrindiniam šventės rėmėjui – Genės ir Aurimo Gelžinių šeimai, jų parama bendruomenei nuoširdi. Šventės metu Aurimo įteiktos gėlės nudžiugino ne vieną svečią ir mūsų bendruomenės narį.
Atvelykio šventės kulminacija buvo Ariogalos bendruomenės narių humoristinis spektakliukas. Jų pasirodymas sukėlė daug gerų emocijų ir juoko.
Minėjome dar vieną pavasarišką šventę – Motinos dieną. Mūsų kaimo vaikučiai visas mamas, močiutes iš anksto nuoširdžiai pasveikino savo sukurtais darbeliais, į juos sudėjo savo idėjas, padėką ir meilę brangioms mamoms.
Nuoširdžias eiles ir dainų posmus skyrė Ariogalos bendruomenės narių ansamblis – tai sveikinimas visoms mamoms, mūsų bendruomenei.
Kilupių kaimo bendruomenės vardu dėkojome mus sveikinusiems, džiuginusiems, linksminusiems šauniems muzikantams, dainininkams.
Dėkoju visiems buvusiems kartu su manimi šventėje. Ir aš ten buvau, ir aš dainavau, linksminausi…
Bendruomenės vardu Velykų bobutė